۞ حضرت علی (ع) :
منافقین به رنگ های گوناگون در می آیند و فتنه های گوناگون به پا می کنند. (نهج البلاغه خطبه 194)

موقعیت شما : صفحه اصلی » گزارش
  • شناسه : 24247
  • 27 ژانویه 2020 - 12:31
  • ارسال توسط :

به دنبال شهادت سردار ملی ایران، مزاحمین خلق در دستوری درون فرقه ای موظف می شوند در فضای مجازی به تخریب شخصیت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و خانواده وی بپردازند.

به گزارش فراق به نقل از پایگاه خبری مزاحمین خلق، در این نوشتار به افشاگری درباره پروژه اعطای شهروندی آمریکا از سوی منافقین به دختر سردار سلیمانی، می پردازیم.

تیم سایبری منافقین طبق وظایف تعریف شده و بر اساس دستور جدید سرکردگان گروهک، شروع به اجرای عملیات سایبری خود در فضای مجازی و رسانه ای نموده و با استفاده از شیوه های جدید و قدیمی پروژه تخریبی علیه سردار ملی ایران را آغاز نموده و در روزهای اخیر می توان به صورت آشکار این موارد را در این فضا مشاهده کرد.

شرح حوزه عملیات جدید سایبری نفاق:

تصاویر جعلی از سایت Dreshare.com

تخریب شخصیت سپهبد شهید

تخریب اقدامات سردار ملی ایران در دو قسمت ویدیو و عکس

تخریب شخصیتی برخی از اعضای خانواده سردار

القای عدم استقبال مردمی از سردار ملی خود (با اشاره به سیاهی لشکر نظام برای این مراسم)

ساخت و تصویر سازی جعلی از پیامک های حکومتی یا اجباری از محل کار افراد

نشر اخبار کذب و شایعه سازی درخصوص ایشان

جو سازی عوامل سایبری نفاق در ارسال کامنت ها و چت

القای خوشحالی و خرسندی مردم از واقعه ترور سردار ملی ایران

صوتی از مسعود رجوی در خصوص اقدام جنایتکارانه آمریکا علیه سپهبد شهید

در فضای مجازی تصاویر جعلی از سایتی که در بالا به آن اشاره کردیم پخش شده است که در آن نفاق با جعل و سند سازی کذب تلاش دارد ملیت دختر سردار سلیمانی را آمریکایی نشان داده و حتی صفحه ای در فضای توئیتر بنام ایشان راه اندازی و پست هایی در آن قرار داده شده است. برای این مهم تصویر واقعی به همراه آدرس سایت در این افشاگری آورده شده است و می توان با مراجعه به آدرس فوق این موضوع را برای مخاطب مشخص نمود.

 همچنین برای کامل تر شدن عملیات سایبری نفاق، صوتی از مسعود رجوی در تمامی کانال ها و گروه های وابسته به نفاق ارسال می شود و این صوت همراه با ویدیوهایی است که در آن افرادی در حال پخش شیرینی بوده و تیم سایبری این خوشحالی را به دلیل ترور سردار ملی ایران عنوان میکنند. طبق دستور باید چنین القا شود به مخاطب که تعداد زیادی از این واقعه خوشحال بوده و در حال جشن و پایکوبی هستند.

همچنین تیم سایبری در فضای فیس بوک از مخاطبان می خواست افرادی که دارای پروفایل مشکی هستند و به مناسبت شهادت سردار ملی ایران، پروفایل خود را تغییر داده اند شناسایی و آنها را بلاک نماید. برای این موضوع سرپل نفاق تصاویری از افرادی که پروفایل خود را سیاه و یا با عکس سردار تغییر داده اند را معرفی می نمود.

پر واضح است که عوامل فرقه رجوی مانند سنوات قبل به دنبال اهداف خود بوده و لزوم هوشیاری مخاطبان در فضای مجازی و رسانه ای می تواند از آلوده شدن آنها به این کانال ها و گروه های آشکار و پنهان این فرقه، مفید باشد.

انتهای پیام

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.