۞ حضرت علی (ع) :
منافقین به رنگ های گوناگون در می آیند و فتنه های گوناگون به پا می کنند. (نهج البلاغه خطبه 194)

موقعیت شما : صفحه اصلی » یادداشت
  • شناسه : 24043
  • 11 ژانویه 2020 - 10:43
  • ارسال توسط :

تروریست های آمریکا به فرمان ترامپ، سردار سلیمانی و چند تن از یاران ایرانی و عراقی وی را در فرودگاه بغداد مورد حمله تروریستی قرار دادند و کاخ سفید بار دیگر ثابت کرد که یک حکومت تروریستی و تروریست پرور در هیأت حاکمه آمریکا را می چرخاند و ادعا هایش در مورد حقوق بشر و قانون مداری داستان سرائی و دروغ و دغلی بیش نیست .

در پی این حمله تروریستی، سران فرقه رجوی داعشی دست به ابتکار جدید زدند و مرده روح پلیدی که نزدیک به ۲۰ سال آفتابی نشده را با استفاده از نرم افزارهای شبیه سازی صدا، رجوی روح پلید را به اعضاء نگون بخت خود زنده جا زدند. 

برای فهمیدن اینکه این صدا شبیه سازی شده نیاز به علم و علوم انچنانی ندارد. توجه به چند نکته می تواند جعلی بودن صدای مربوط به رجوی روح پلید را به اثبات برساند.

شاید با شنیدن برای اولین بار به یقین برسید صدای اصلی رجوی روح پلید می باشد .اما اگر برای بار دوم و سوم به دقت گوش بدهید متوجه خواهید شد صدا با تن یکسان نیست و قسمت به قسمت با تن مختلف به هم وصل شده است .

سران مخ پوسیده رجوی یادشان رفته که رجوی روح پلید اگر زنده باشد بیش از ۷۰ سالش هست و این صدا شبیه سازی شده  از صدای ۳۰ ساله رجوی داعشی می باشد .

سران فرقه رجوی می دانند هیچ مرده ای تا به حال به دادگاهی برای اظهارات اش برده نشده است و سران فرقه مطمئن هستند رجوی روح پلیدی وجود ندارد که به خاطر حمایت از تروریسم به دادگاه کشیده شود لذا هر جفنگیاتی را به اسم رجوی روح پلید منتشر می کنند .

سران مخ پوسیده فرقه رجوی داعشی فکر می کنند مرده کسی هست که به لحاظ فیزیکی مرده باشد . این تعریف عام از مردن هست . در حالی که مرده ایدئولوژیک ؛ مرده سیاسی و بد نام شدن همچون رجوی روح پلید که حتی زنده هم باشد نمی تواند نزدیک به ۲۰ سال از سوراخ موشی که خزیده بیرون بیاد هزاران بار بدتر از مردن فیزیکی هست و بد نامی هم به این مرده اضافه بکنیم حتا اسمش هم حال آدم به هم می زند .

اما فرض بر این می گیریم که رجوی داعشی زنده هست و ببینیم چه چرت و پرتهائی از خودش در می کند .

رجوی داعشی در اوایل پیروزی انقلاب ضد سلطنتی تمام افتخارش این بود که سازمان مجاهدین چند آمریکائی را ترور کرده و برای همین هم سرود معروف : سر کوچه کمین مجاهد پر کینه/ امریکائی بیرون شو خونت روی زمین ساختند .  رجوی بارها با قمپز در کردن که گویا ایران ویتنام دیگری برای آمریکائها خواهند ساخت و توانست یک عده را فریب داده و دور خود جمع کند. 

 در ۱۱ سپتامبر ۲۰۰۱ وقتی به برجهای ۲ قلوی آمریکا حمله تروریستی کرد مصادف با نشستهای درونی موسوم به طئمه بود در اردوگاهی اهدای صدام ملعون به رجوی داعشی در نزدیکی شهر فلوجه عراق که در آن نشست وقتی خبر حمله به برج های ۲ قلو پخش شد رجوی داعشی و مریم قجر داعشی روی سن دستور پخش شیرینی دادند. سه روز جشن و پایکوبی به خاطر این حمله تروریستی بر گزار شد و طی روز هائی که فیلم حملات به برج های دو قلو در سالن نشست بر گزار می شد رجوی گفت :تازه این حملات مال اسلام ارتجاعی و با انگشت به سینه خود اشاره می کرد گفت وای به روزی که اسلام انقلابی تصمیم بگیرد ! مریم قجر داعشی هم به تائید حرفهای رجوی داعشی گفت  :این کارها ( حملات تروریستی ) برای مجاهدان انقلاب کرده کوچکترین کار هست و اگر مجاهدین بخواهند ۱۰ نه ۱۰۰ برابر این انجام می دهند ! اما امروز می بینیم که فرقه رجوی چطور از تروریسم دولتی امریکا حمایت می کند و برای آن سوت و کف می زند و رجوی روح پلید سه روز جشن گرفتن را به اعضاء نگون بخت در اسارتگاه اشرف ۳ در البانی صادر می کند .

در نوار منتسب به رجوی روح پلید همچنین از ارتش و سپاه و بسیجی ها می خواهد  تسلیم شوند و سلاح های خود را تحویل بدهند! خنده حضار .

رجوی روح پلید فکر کرده ملت ایران یا نیروهای مسلح ایران نشسته بودند تا فرمان این مردک صادر شود و آنها هم بدو بدو تسلیم شوند و سلاح هایشان را تحویل دهند . اما یادش رفت آدرس دقیق بدهد که نیروهای مسلح به کدام آدرس بروند ؟ 

البته مدعی شده تسلیم ارتش آزادیبخش شوند. خوب ارتش دسته طی داران پوشک پوشان در خانه سالمندان اشرف ۳ در البانی تشریف دارند ۲۰ ملیون نیروی مسلح بیایند آلبانی ؟

واقعا رجوی مرزهای یاوه سرائی و سفسطه بازی  را در هم شکسته و رکود دار جفنگ گوئی شده است .

همچنین رجوی روح پلید در نوار منتسب ادعا کرده که مدارکی دارد که به دادگاه ارائه خواهد داد . من شخصا از آمدن رجوی روح پلید به دادگاه استقبال می کنم؛ دادگاهی که به دریافت دلارهای خونینی از صدام ملعون در مقابل مزدوری و ترور، وطن فروشی که اسناد انکار ناپذیر آن وجود دارد.

رسیدگی به میلیون ها دلاری که از موسسات و مردم اروپا به اسم بچه یتیم و خانواده زندانی و پناهنده های ایرانی گرفتید و مدارک پولشوئی های میلیونی در اردوگاه های اهدائی صدام در عراق درست کردید. رسیدگی به پولشویی هایی که به اسم جمع آوری کمک به تلویزیون به اسم سیمای اسارت جمع می کنید. در همین نوار منتسب به رجوی روح پلید از مردم ایران برای قیام و اتش زدن دعوت شده است.

اول، مردم ایران ماهیت پلید و داعش گونه شما، مزدوران شازده و بن سلمان را در آتش زدن خانه و مغازه مردم به چشم دیدند نفرتشان هزار بار بیشتر شده است  .

دوم، در اواخر آبان ماه شما با فرستادن کانون های داعشی برای آتش زدن و تخریب باعث شدید مردم برای اینکه نامشان به نام فرقه رجوی داعشی آلوده نشود حتی از مطالبات به حق خود کوتاه آمدند علاوه بر آن دانشجویان برای اولین بار  با شعار رجوی ؛ پهلوی ضد آزادی نفرت خود را از فرقه شما به نمایش گذاشتند و به شما تف کردند . سوم، اگر این همه کانون شورشی  داخل ایران دارید که بتواند تسلیحات ۲۰ میلیون نیروهای مسلح ( زمینی، هوائی، دریائی، موشکی و … ) را جمع کنند اولین سوالی که پیش می آید پس چرا از سوراخ موش نمی آیید بیرون و به داخل ایران نمی روید تا این مدال افتخار مبارزه را به گردن خود به اندازید؟

مگر شما مدعی نیستید که مبارز، انقلابی و مجاهد هستید ؟ بفرمائید داخل ایران ببینید مردم چه بلائی سرتان می آورند . هارت و پورت کردن از سواخ موش از کنار رود سن و برج ایفل یا از کنار تخت و روی تخت در اروپا از جای گرم و نرم فقط فریب دادن مردم هست لا غیر. 

اما اوج جفنگ و یاوه گوئی در نوار منتسب به رجوی انجا بود که مدعی شده سال جدید میلادی را سال سرنگونی اعلام می کند ! باز حنده حضار  می گویند ادم دروغگو کم حافظه است رجوی روح پلید باز این را هم ثابت کرد که واقعا کم حافظه است مثل اینکه یادش رفته ۳۰ سال سال به سال وعده سرنگونی می دهد یکبار مدعی می شود که مرحله سرنگونی، یک سال می گوید آغاز سرنگونی، سال بعد می گوید شروع سرنگونی، بار دیگر مدعی می شود سر اشیبی سرنگونی، یک بار مدعی می شود دوران سرنگونی واین بار هم مدعی شده سال میلادی سال سرنگونی رجوی روح پلید با همین فرمان پیش برود سال بعد سال چینی سال سرنگونی اعلام می کند  و بعد ان هم سال گینه و بعد ان هم سال جدید در کره مریخ را سال سرنگونی اعلام خواهد کرد. 

اما به یک نکته تاکید می کنم: اگر فردا روزی  سران فرقه رجوی داعشی یک فیلم چند ثانیه ای یا چند دقیقه ای از نیم تنه پائین کسی را نشان دادند و مدعی شدند فیلم رجوی روح پلید اصلا تعجب نکنید از این دم بریده ها همه چیز بر می آید.

محمد رزاقی – پاریس

انتهای پیام

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.