۞ حضرت علی (ع) :
منافقین به رنگ های گوناگون در می آیند و فتنه های گوناگون به پا می کنند. (نهج البلاغه خطبه 194)

موقعیت شما : صفحه اصلی » گزارش
  • شناسه : 23846
  • 31 دسامبر 2019 - 12:14
  • ارسال توسط :

توطئه های مافیای رجوی علیه جداشدگان چه آنهایی که مثلا در زیر چتر حمایتی خودشان و مواجب بگیر آنها هستند و چه آنهایی که در جبهه ما در راستای تنویر افکار عمومی افشاگری می کنند تمامی ندارد و هر روز حیله و مکری علیه جدا شدگان از تشکیلات جهنمی خودش را دارد.

آنها اخیرا هم با یک توطئه دیگری قصد به جان هم انداختن نفرات جداشده در تیرانا را داشتند که با افشاگری به موقع و بیانیه ایرانیان مقیم تیرانا خنثی شد و طرحشان به شکست انجامید و مکرشان به خودشان برگشت ولی اما مگر توطئه های این مافیای شوم تمامی دارد؟

چند روزی است که دفتر فرقه رجوی که توسط «حاج عبداله» که مستمری ماهیانه نفرات جداشده خودشان را البته با هزار منت و سواستفاده پرداخت می کند نفرات را صدا می کنند و در یک اقدام ننگین و رذیلانه و شرم آور از آنها یک برگه تعهد می گیرد که البته سردژخیمان، جواد خراسان و فریدون سلیمی کارگردانان و مسئول توجیهات این کار هستند. آنها ابتدا یک بحث سیاسی در مورد تحولات  روز می کنند که الان ما در اوج هستیم و یک سری خزعبلات از این دست .

و اما متن تعهدی که از نفرات که واقعا برگ سیاه دیگری از اقدامات ضد انسانی این فرقه ضد بشر می باشد از این قرار است.

البته این متن نقل به مضمون و به طور خلاصه است:« اینجانب …. از سازمان مجاهدین در خواست کمک مالی به مدت شش ماه را دارم و می دانم این کمک از خون شهداست وهمچنین هزینه سرنگونی است من حق هیچگونه طلبکاری را از سازمان ندارم. »

همچنین در پایان این تعهد نامه آمده استکه اگر ارتباطات مشکوک با حکومت ایران ازمن دیده شود و یا حتی اگر گزارش هم شود این کمک هزینه قطع خواهد شد. واقعا زهی شرم و قاحت از این همه پلیدی.

از این هم که بگذریم اما دلیل اینکار چیست مگرتعداد کل این نفرات که از دفتر فرقه مستمری می گیرند آن هم کسانی با چندین دهه سابقه حرفه ای در این فرقه که الان در کهولت و بیماری هستند چند نفر هستند و مگر چقدر به آنها کمک هزینه زندگی پرداخت می شود و کل این عدد مگر چقدر است آن هم برای سازمان پر افتخاری ! که چندین کامیون کمک های اهدایی از طرف خواهر مریم پاک!ِ رهایشان به مردم روستای اطرف خودشان در منطقه مانز داده اند و انبوهی هزینه های انسان دوستانه و خرج های آن چنانی که در همین آلبانی دارند هر روزه انجام می دهند که واقعا سر به فلک می زند. آیا واقعا فرقه پول کم آورده و یا اینکه خدایی نکرده خادم الحرمین الشریفین مستمری رهبران فرقه را قطع یا کم کرده و یا اینکه فرقه دارد از نفرات جداشده خودش که البته همچنان سوگند عشق به عنوان هوادار فرقه را هم خورده اند انتقام کشی می کند که البته این هم فرض محالی است چون به لحاظ تبلیغاتی به ضرر خودش می باشد و چهره نه چندان سفیدش را از این که هست سیاهتر می کند.

پس اما موضوع چیست؟

موضوع به چند ماه پیش برمی گردد که رهبر نوین! انقلاب مردم ایران، سید الرجال العالمین! که به دلیل شرایط سخت مبارزه از نظرها غائب می باشد تا روزی زمینه ظهور ایشان آماده شود توسط نواب چند گانه خود پیامی به سران فرقه فرستاد که هر بریده در تیرانا بدتر از ده پاسدار می باشد (توجه بفرمایید که بریده یعنی نفرات خودشان نه ما که در مقابل فرقه افشاگری می کنیم). از آن روز بود که در تابستان امسال دفتر فرقه کلیه انرژی خودش را گذاشت که افراد را با اغواگری و تهیج و تطمیع راضی کند که آلبانی را ترک کنند که البته موفق هم شد و چند ده نفری را توانست از آلبانی ریشه کن نماید ولی این قدر بی شرف تشریف داشتند که همین نفراتی که با اغواگری خودشان خاک آلبانی را ترک کرده بودند و در کشور واسط گیر افتاده بودند و نیاز به کمک داشتند کوچکترین کمکی که به آنها نکردند هیچ، بلکه با کلی آب و تاب و خوشحالی بریفی از شرح حال آنها را در نشستهایشان در فرقه واسه نفرات می خواندند که عبرت دیگران شود و کسی به سرش نزند از فرقه بیرون برود و اگر کسی هم چنین فکری در سر دارد قبل از عنوان آن خودش منصرف شود.

هدف برای تشکیلات مافیایی فرقه این بود که فرد در آلبانی نباشد و بیرون از اینجا هر بلایی هم که سرش آمد مهم نیست. این وسط قاچاقچی معروف کشیش بهروز قربانی از بریدگان سابق فرقه هم که تبلیغ مریم رجوی را در دستور کار دارد و هم دستی در دست فرقه و بر سفره آنها لقمه ای می زند نقش یک کشیش حامی نیازمندان را بازی می کرد که البته چه کسی نبود که نداند هر روز صبح دستور کارش از فرقه برایش جیمیل می شد که چکار کند و چکار نکند.

با تمام این تفاسیر و اقداماتی که فرقه مستقیم و غیر مستقیم کرد باز هم عده ای از مستمری بگیرانش حاضر به ترک خاک آلبانی نشدند و ترجیح دادند که در همین کشور بمانند که این موضوع دلخواه فرقه نبود و نیست چون وجود نفراتی که نام هوادار فرقه را هم یدک می کشند و در تیرانا زندگی شخصی هم دارند از یک طرف تاثیر منفی بر روی نفرات در داخل دارد و از طرفی هم طبق آنچه که در بین فرماندهان و سران بالای فرقه صحبت شده اینکه تا زمانی که بریده هایی که ما داریم بهشان مستمری می دهیم و صاحبخانه (منظور دولت آلبانی می باشد) به چشم هوادار ما به آنها نگاه می کند و مزدوران هم این وسط هستند و اینها قاطی هستند و ما نمی توانیم توسط دوستانمان در دولت یک حرکت جدی علیه مزدوران ایران داشته باشیم بنابراین باید اول در آلبانی تا حد ممکن از بریده های خودمان تصفیه کنیم تا تنها مزدوران ایران اینجا بمانند تا بتوانیم با یه حرکت جدی توسط دوستانمان در بدنه اجرایی دولت همه آنها جارو کنیم.

علت این تعهد چیزی نبود جز اینکه که نفرات را بترسانند که بعد از شش ماه از مستمری خبری نیست و این زمانبندی شش ماه دقیقا مصادف با اول تابستان که به دلیل شروع فصل توریست زمان مناسب جهت عبور غیر قانوی از مرزها و قاچاق انسان است.

دقیقا مافیای تشکیلات رجوی نفرات مستمری بگیرش را به مرگ قطع شدن مستمری گرفته تا آنها را با تب راضی کند.

گزارش از: حسن حیرانی

انتهای پیام / فراق

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.