۞ حضرت علی (ع) :
منافقین به رنگ های گوناگون در می آیند و فتنه های گوناگون به پا می کنند. (نهج البلاغه خطبه 194)

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 23465
  • 08 دسامبر 2019 - 10:36
  • ارسال توسط :

بتول سلطانی، عضو رها یافته از فرقه تروریستی رجوی با انتشار پیامی از آلمان نوشت: اعضای فرقه رجوی امکان دسترسی به رسانه ها و هیچ گونه امکان ارتباطی ندارند.

به گزارش فراق، متن پیام وی به این شرح است:  اخیرا در تاریخ ۲۶ نوامبر زلزله ای به قدرت ۶٫۴ ریشتر تیرانا وهمچنین مقر فرقه رجوی در تیرانا را لرزاند. تا امروز فرقه رجوی هیچ آماری از وضعیت وتلفات این زلزله نداده وطبق روال فرقه گرایانه از ورود خبرنگار یا درزخبر به بیرون نیز خودداری کرده است.

فرقه رجوی با توجه به شناختی که از آن دارم با سوءاستفاده از چنین وقایعی فرقه اعضای منتقد و ناراضی خودش را نابود کرده و به عنوان کشته در آن حادثه معرفی می کند. برای نمونه خانم ها مینو فتحعلی و مهری موسوی که توسط خود فرقه کشته شده بودند بعدها به عنوان کشته حملات آمریکا معرفی شدند.

با شنیدن خبر این زلزله و پنهانکاری فرقه رجوی نگرانی عمیق خودم را برای کسانی که در چنگال این فرقه کماکان اسیر هستند ابراز می کنم و از مجامع بین المللی وحقوق بشری وصلیب سرخ می خواهم که با فشار فرقه رجوی را مجبور به ارائه گزارش وآمار دقیق تلفات کنند.

اعضای فرقه رجوی امکان دسترسی به رسانه ها و هیچ گونه امکان ارتباطی ندارند.

همچنین از تمامی خانواده های افراد ساکن در فرقه رجوی می خواهم با نامه نگاری به ارگانهای بین المللی خواهان اطلاع از وضعیت بستگانشان باشند.

من شخصا بستگان و دوستانی دارم که با ارائه مجدد اسامی آنها به مجامع حقوق بشری خواهان اطلاع از وضعیت آنها هستم.

بدیهی است هر چه زمان بگذرد دست فرقه رجوی بازتر خواهد بود تا تعداد بیشتری از ناراضیان را کشته و بتواند برای سایر اعضاء داخل فرقه بعنوان کشته زلزله معرفی کند.

انتهای پیام

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.