۞ حضرت علی (ع) :
منافقین به رنگ های گوناگون در می آیند و فتنه های گوناگون به پا می کنند. (نهج البلاغه خطبه 194)

موقعیت شما : صفحه اصلی » یادداشت
  • شناسه : 23372
  • 01 دسامبر 2019 - 9:13
  • ارسال توسط :

زمانی که سران فرقه رجوی اسرای جنگی و یا عناصری را با نیرنگ جذب خود می کردند، بعد از گذشت مدتی خبر درگذشت پدران و مادران آنها را به دروغ می گفتند تا بتوانند ذهن آنها را نسبت به خانواده پوچ نمایند.

به دنبال رصد سایت های داخلی و خارجی علی رغم میل باطنی ام سری هم به سایت فرقه رجوی زدم. در حین بررسی مطالب یا بهتر بگویم دروغ پردازی ها و شانتاژهای تبلیغاتی پیام تسلیتی نظرم را جلب کرد. پیام تسلیت به مرحوم علیجان جلالیان مربوط می شد که سال ها قبل درگذشته بود.

فرزندان این پدر سالهاست در فرقه فعالیت دارند و تا جائی که بنده خبر دارم از نفرات وفادار فرقه می باشند حال باید بدانیم این بار این گروه مکار و حیله گر با چه نقشه و ترفندی این پیام تسلیت و خبر درگذشت پدر را با آن آب و تاب در سایت سرتاسر دروغ خود منتشر نموده است. شاید  آنها هم به  واقعیت دروغین و پوشالی  تشکیلات فرقه رجوی پی برده اند و قصد جدا شدن داشته اند و سران فرقه از این شگرد قدیمی ناشیانه استفاده کرده اند.

سازمانی که همیشه و در همه حال با تمام توان  در مقابل خانواده بوده و در نشست های خود خانواده را کانون فساد می نامد حالا چه اتفاقی افتاده که می آید خبر درگذشت پدری را که سال ها قبل به دیار ابدی رفته منتشر می کند، سازمان همیشه از خانواده در شرایط سخت استفاده ابزاری می کند تا اهداف خود را پیش ببرد حالا به هر قیمتی که شده برایش فرقی نمی کند. 

بحث آخر من خطاب به سران شیاد فرقه تروریستی رجوی است. شما که خانواده ها را منشا فساد می دانستید، پس چگونه در ویلپنت فرانسه عده ایی وطن فروش را به عنوان خانواده عناصر خود به تجمعات هیچ و پوچ خود راه دادید و آنها را به عنوان خانواده عناصر خود به سناتورهای جنگ طلب امریکایی و اروپایی معرفی می نمودید؟

سران سازمان مجاهدین باید بدانند که این بازی ها دیگر به پایان رسیده و تمام دنیا از اهداف شوم و بی هدف شما که تنها برای آسیاب دشمن و رژیم صهیونیستی آب می ریزید آگاه و مطلع می باشند و نیازی نیست که بیشتر  از این از حضور خانواده ها برای ملاقات با فرزندانشان ممانعت نمائید. شما همان شیاطینی هستید که برای به ثمر رسیدن امیال خود و خوشگذرانی در پیش اربابان غربی خود، حاضر هستید حتی اطفال بی گناه را نیز قربانی مطامع خود نموده و برای آرزوهای پوشالی خود از خون فرزندان نیز مایه بگذارید که کور خوانده اید و دیگر دست شما برای همگان رو شده و انشاالله در آینده ای نزدیک شاهد از هم پاشیدن سازمان سراسر دروغ و نیرنگ مجاهدین خواهیم بود.

یادداشت از:  محمد اکبرزاده

انتهای پیام / انجمن نجات  استان قزوین

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.