۞ حضرت علی (ع) :
منافقین به رنگ های گوناگون در می آیند و فتنه های گوناگون به پا می کنند. (نهج البلاغه خطبه 194)

موقعیت شما : صفحه اصلی » یادداشت
  • شناسه : 23364
  • 30 نوامبر 2019 - 10:54
  • ارسال توسط :

با تغییر قیمت بنزین موجی از نگرانی و ناراضایتی جامعه و مردم ایران را فرا گرفت و بخشی از همین مردم به خیابانها آمدند تا نگرانی و اعتراض خود را  به افزایش قیمت بنزین نشان دهند. اعتراض مردم به افزایش قیمت بنزین و آمدن بخشی از مردم به خیابان برای اعتراض به این تصمیم  زمینه ای شد تا سرویس های آمریکائی، اسرائیلی و سعودی که سالها فعالیت پنهانی کرده و سناریوهای مختلف را طراحی کرده بودند وارد میدان شوند. پیاده نظام این سرویس ها نیز سازمان مجاهدین خلق (فرقه رجوی) ، سلطنت طلبان وتجزیه طلبان آموزش دیده بودند که در دو نقطه متمرکز شده بودند. یکی خوزستان و دیگری کردستان و بخشی نیز در آذربایجان وارد اجرای طرح شدند. نکته قابل توجه در این سناریو طراحی شده ویران کردن تمام زیرساخت های کشور بود  به گونه ای که کشور و مردم فلج شوند و علاوه بر طرح مزبور نیروهای مزدور و خائن مستقر در خارج از ایران با پروپاگاندای رسانه ای و با اخبار جعلی به یاری این سناریو بیایند.

امروزه پروپاگاندای رسانه ای بخش مهمی از سناریوهای دشمنان تاریخی کشور ما ایران و مردم ماست ، تفاله هائی که برای تکه پاره کردن سرزمین ما همچون کفتار و لاشخور به دامن سعودی ها و آمریکائی ها و اسرائیلی ها خزیده اند. این تفاله ها علی رغم اینکه به خون یکدیگر تشنه اند اما  یک حلقه وصل مشترک دارند  که ویران کردن و تکه پاره کردن ایران است.

بعضی هایشان شفاف می گویند هدفشان ویران کردن زیر ساخت های ایران و تکه پاره کردن آن است و بعضی هایشان نیز که کمی خجالتی هستند آن را به زبان دیگری بیان می کنند. اگر بخواهیم راجع به تک به تک اینها جویا شویم سر از سرویس های عبری عربی و امریکائی در خواهیم آورد که امروزه آبشخور همه این وحوش است. تخم و ترکه های بن سلمان و بن رجوی و افراطیون سلطنت طلب و بولتون همه از یک الگو پیروی می کنند فریبکاری و ترکیب جعل با واقعیت تا بتوانند خط ویرانگری را ادامه دهند.

اینکه چقدر از مردم ایران کشته شوند برایشان مهم نیست ، اینکه چه میزان اموال مردم ایران نابود شود و یا زیر ساخت های ایران از بین برود مهم نیست. مهم پیشبرد خط ویرانگری به هر ترتیب است. برای نمونه  بستن اتوبانهای تهران فقط توسط چند نفر از اراذل و اوباش قمه و قداره به دست انجام شده است آن هم با تهدید و ارعاب مردم. بعد طبق این سناریو از تعداد انبوهی خودرو که در اتوبان متوقف شده اند فیلم می گیرند و می گویند ببینید مردم همه ماشینهایشان را متوقف کرده اند. کانال های رسانه ای این تخم ترکه های اجنبی دهها بار خبر سقوط شهرها را اعلام می کنند تا با فریب مردم سناریوشان را پیاده کنند. هزاران خبر جعلی با کمی واقعیت را ترکیب میکنند و در شیپور می دمند.  به عکس زیر نگاه کنید.

این عکس مربوط به فیلم قلاده های طلا ساخته شده در سال ۲۰۰۹ است که توسط دولت جمهوری اسلامی ساخته شده است. اما تخم ترکه های رجوی آن را به عنوان مقاومت زنان قالب می کنند و شعر هم برایش می گویند. فریبکاری بخشی از ذات این فرومایگان بزدل و ترسوست که به کنج عافیت در اروپا و امریکا، کانادا  خزیده اند و مردم را دعوت به خشونت و آمدن به خیابان میکننند .

ازطرفی دیگر بودند کسانی که  برای ویرانگران کلاه از سر بر می داشتند. یکی ویرانگران ، قداره بندان و شمشیر به دستان را قهرمان نامید. آن یکی مسعود رجوی که خود را رهبرانقلاب می نامید و پانزده سال بود به سوراخ خزیده و معلوم نبود و نیست مرده است یا زنده پیام زنده باد مرده باد فرستاد.  یکی هم از توی قمارخانه بیرون جهید تا سهمش فراموش نشود. واکنش های این فسیل ها انسان را به این فکر وامیدارد که ما با یک دارالمجانین  بیمارستان روانی طرفیم و نه یک اپوزسیون.

اما از سوی دیگرنباید فراموش کنیم مردم ایران به دنبال پیشرفت وتحولات وتغئیرات ساختاری بزرگ هستند. آنهم توسط خودشان در داخل ایران و نه یک انقلاب و خشونت ویرانگر، امری که گروه فسیل شده و تفاله شده  آن را درک نمی کنند و همچنان با خشونت افسار گسیخته می خواهند همان ویرانگری که پس از سی خرداد سال ۶۰ به راه انداختند دوباره همان را بیازمایند ، فرقه ای که اینک جز یک تفاله اجنبی بیش نیست و هیچ رشته اتصالی هم با مردم ایران ندارند. 

همه مردم ایران پس از چهل سال تجربه به خوبی دریافته اند و می دانند ایران راه حل خارجی ندارد ، همه چیز در ایران و توسط مردم ایران رقم می خورد ، و البته تجزیه طلبان آدمخوار و تروریست هم باید بدانند ، تمامیت ارضی ایران مرز سرخی است که پاسخ آن مشت آهنین مردم ایران است وجب به وجب خاک ایران نامش ایران است و بس.

و اینک هفته ای از این وقایع گذشته است و گرد وخاک و دود فرو نشسته است، نتیجه حاصله را بنگریم. بیش از صد و پنجاه کشته از طرفین و صدها زخمی و بیش از چند هزار میلیارد خسارت به زیر ساخت های ایران و خانه ها و مغازه های مردم و اموال شخصی مردم که توسط اوباش عبری عربی و آمریکائی بوجود آمده است. سوال اینجاست آن بی شرفهائی که شبانه روز مشغول دادن اطلاعات غلط و فریبکارانه به مردم بودند و با جعل خبر مردم را فریب می دادند کجا هستند؟ اگر کسی بدنبال خائن و مزدور می گردد او همان است که مردم را با فریبکاری و تشویق به خشونت و قتل وغارت و آموزش آتش زدن و ویران کردن می داد و اینک مثل کرم تفاله موزی به خفا رفته اند. اینان مرگ را برای همسایه می خواهند و نه خودشان. بیشتر این اوباشان فسیل شده که تبلیغ جنگ و مبارزه می کنند چرا برای مبارزه به ایران نمی روند؟  به دنبال پاسخ از آنان نباشید ، آنان مرگ را برای مردم می خواهند و حکومت کردن و نشستن پشت صندلی ریاست را برای خودشان. البته و صد البته مردم ایران آنقدر هم ساده نیستند که خون بدهند تا عده ای قمار باز لاس وگاس وتخم ترکه رجوی و بن سلمان بیایند حکومت کنند.

برای راستی آزمائی آنان که بیرون گود در اروپا و آمریکا و کانادا و هر جای دیگری خارج از ایران هستند و دم از مبارزه و انقلاب در ایران می زنند و مردم تشویق به خشونت و قهر می کنند  یک راه بیشتر وجود ندارد.  اگر مرد جنگ و مبارزه برای حق وحقوق مردم ایران هستید به ایران بروید و بجنگید و نه  اینکه شعار بدهید، مردم به خیابانها بیائید، یا شعار بدهید مردم شورش کنید و یا … شما باید  بگوئید به خیابانها می رویم. آنهم در ایران و نه لم داده در کنار رودخانه سن.  بهانه هم نیاورید به خاطر اینکه مردم ایران نیازی به توله اجنبی ندارند.  ولی تجربه نشان داده ما با مشتی خائن خودفروش و شیاد و شارلاتان طرفیم. خائنین و وطن فروشانی که در همدستی با جنایتکاران جنگی دراجرای تحریم ضد انسانی و ضد بشری  مردم ایران را گرسنگی می دهند  و تبلیغ تحریم میکنند تا مردم گرسنه به خیابان بیایند. 

یادداشت از:  منصور نظری

انتهای پیام

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.