۞ حضرت علی (ع) :
منافقین به رنگ های گوناگون در می آیند و فتنه های گوناگون به پا می کنند. (نهج البلاغه خطبه 194)

موقعیت شما : صفحه اصلی » گزارش
  • شناسه : 23235
  • 25 نوامبر 2019 - 10:19
  • ارسال توسط :

​ میر باقر صداقی، عضو جدا شده از فرقه رجوی با انتشار پیامی به دستگیری «احسان بیدی» اعتراض کرد.

به گزارش فراق، متن پیام وی به شرح زیر است:

«اخیرا در خبرها خواندم که آقای احسان بیدی طبق توطئه فرقه رجوی توسط پلیس آلبانی بی دلیل مورد بی احترامی قرار گرفته و پلیس آلبانی او را دستگیر و به زندان نا معلومی منتقل کرده است. وضعیت بیدی طوری است که به وی تفهیم اتهام نشده، امکان ملاقات نداشته و به وکیل هم دسترسی ندارد.

من این توطئه کثیف فرقه رجوی علیه اعضای جدا شده را محکوم می کنم و مطمئن هستم فرقه رجوی به دلیل افشاگری های آقای احسان بیدی این دام را علیه وی پهن کرده تا از این طریق از اعضای جدا شده و معترض در آلبانی زهر چشم بگیرد.

 احسان بیدی و سایر اعضای جدا شده به عنوان پناهجو به طور قانونی به آلبانی وارد شده اند و دولت آلبانی موظف است با احترام به قوانین، حقوق پناهجویان را در خاک خود رعایت کرده و از آنها حمایت کند. اما متاسفانه تا به امروز ما خلاف آن را دیده و شنیده ایم؛ از جمله قطع مستمری ماهانه اعضای جدا شده توسط «یو. ان» در آلبانی. من به عنوان یک دوست سابق برای خود وظیفه می دانم اینجا در سوئیس نامه اعتراضی خودم را به مقامات «یو. ان. اچ. سی. آر» شهر  ژنو فرستاده و از ایشان در خواست کمک کنم. از تمامی آزادی خواهان در خواست دارم از کمک به آقای احسان بیدی و سایر اعضای جدا شده در آلبانی دریغ ننمایند.

انتهای پیام

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.