۞ حضرت علی (ع) :
منافقین به رنگ های گوناگون در می آیند و فتنه های گوناگون به پا می کنند. (نهج البلاغه خطبه 194)

موقعیت شما : صفحه اصلی » گزارش
  • شناسه : 22809
  • 23 اکتبر 2019 - 12:38
  • ارسال توسط :

اخیرا در جستجو در اینترنت به مطلبی برخورد کردم مبنی براینکه دانشمندان اقدام به دستکاری مغز فنچ ها کرده اند وچیزهایی را در مغز آنها ایمپلنت نموده اند که آن پرندگان برخلاف عرف خود و اجدادشان آنگونه که مغزشان دستکاری شده آواز بخوانند و هرموقع که مالک و صاحبانشان ضرورت بداند بخوانند .
آنها به طور مکانیکی ذره یا برد و قطعه ای الکترونیکی در مغز فنج ایمپلنت کرده و با آن اختیار موجود زنده را از آن سلب ومغز آنها را اسیر خود می کنند.
همزمان با مطالعه این مطلب، به طور اتوماتیک ذهنم به پروسه ای که فرقه رجوی با اعضا و کادرهای خود طی چند دهه برای تغییر جنس آنان و به اسارت گرفتن مغز، روح و روان آنها طی کرد، رفت .
فرقه رجوی طی چند دهه مریدان و اعضای فرقه اش را تحت عناوین انقلاب و ضرورت مبارزه و امثالهم ازمحتوا تهی کرد و درحقیقت با این ترفندها در مغز آنها دست برد و با مکانیزم های پیچیده تشکیلاتی مغز اسیران را دستکاری کرد و کارکرد این دستکاری های رجوی بر روی مغز و روح و روان افراد به شرح ذیل بوده است .

دین ومذهب : در فرقه برای تمامی اعضای از ورودی یک روز تا سابقه قدیمی ترین عضوآنچه رجوی می گوید است . شعائر دین از جمله نماز و روزه در شکل ومحتوا فرمالیزم وآنچه رأس تشکیلات می گوید است .

زبان: هیچ کس حق ندارد با زبان مادری خود، لهجه وگویش های محلی و فرهنگی خود کلامی حرف بزند. همه مجبورند که یکدست وآنچه رجوی می گوید باشند به طوریکه مثلا یک ترک زبان یا کرد زبان و… به جایی می رسند که از اینکه تاریخأ ترک و یا کرد هستند خجالت بکشند و آن را انکار کنند .

انکار روابط خونی و خانوادگی و وابستگی به قوم و خویش ، شهر و فرهنگ و جایگزین کردن آنها به روابط و مناسبات ساختگی خانواده مجاهد و سلسله مراتب تشکیلاتی .

شکل وظاهر: افراد موظف می شوند یک جور اصلاح کنند. یک جور مسواک بزنند و حتی در لحظات و زمانبندی انجام کارشخصی از حمام، لباس شستن و… آن قدر در مغز افراد تکرار و اجبار حاکم است که در پروسه زمانی فرد، دیگر قوانین و خواسته طبیعی و غریضی خود را فراموش و ربات وار ظاهر و کاراکتری مورد دلخواه رئیس فرقه از خود به جا می گذارد .

در غذا خوردن، پوشش و حتی ساعت استراحت و خواب و بیداری آنقدر مجاب سازی تکرار و تکرار شده که افراد مثل ساعت کوکی سریک ساعت همه با هم علائم از خود بروز می دهند و حتی در فرقه چپ دست ها در مرور زمان برای اینکه این تفاوت، تضاد و دوگانگی با پیرامون خود را نفی کنند راست دست می شوند .
این یعنی همان ایمپلنت در مغز و روح اعضای فرقه مجاهدین .
نکته شاخص و بارز در نمود بیرونی دستکاری مغز در فرقه رجوی به شیوه تشکیلاتی که به چشم خود دیدم شکل موی سر وسبیل در مردان بود .
رجوی شاید انگشت نما مردی است که موهایش را به سمت چپ کنار می زند . اگر دقت کنید در هر هزار نفر شاید یک نفر اینگونه باشد آنهم سهوأ وطبق عادت اولیه . اما رجوی ابتدا چون چپ و مخالف زاده شده موهایش را آگاهانه به چپ می زند. تمامی مردان داخل فرقه مگر معدود افراد که تسلیم ناپذیر بودند مابقی در راستای همان دستکاری مغز، موهایشان را به چپ ومشابه رجوی شده بود .
در زنان هم خصلت ها وشکل ظاهری به طور غریضی مریمی شده بود .
در یک کلام همه چیز بعد از دستکاری مغز توسط رجوی درفرقه مجاهدین شرطی شده . دقیقأ مانند موجودات پرورشی که به یک نوع آهنگ یا صدا شرطی می شوند برای زمانبندی های خوردن وآشامیدن .
درفرقه رجوی نیز همه چیز از خوردن و خوابیدن حتی مصرف اطلاعات، خبر،  رسانه، مطالعه و همه چیز دیگر افراد شرطی شده و همه دقیقأ در یک رنج هستند و یک نوع تمایل و ذائقه برایشان تعریف شده است.
من درگذشته وقتی تماشای یک نمایش سیرک و تبعیت مو به مو یک یا چند حیوان از صاحب سیرک می دیدم بعضأ برایم غیرقابل هضم بود . اما وقتی مناسبات مجاهدین و تهی کردن مغز و دستکاری روح و روان افراد را دیدم و در عمل نتیجه آن را دیدم به واقعیت سیرک ایمان آوردم .

گزارش از: عباس

انتهای پیام / انجمن نجات مرکز کرمانشاه

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.