۞ حضرت علی (ع) :
منافقین به رنگ های گوناگون در می آیند و فتنه های گوناگون به پا می کنند. (نهج البلاغه خطبه 194)

موقعیت شما : صفحه اصلی » روایت
  • شناسه : 22180
  • 03 سپتامبر 2019 - 12:05
  • ارسال توسط :

در سخنرانی های مریم رجوی بارها شنیده شده که او می گوید خواهان برگزاری انتخابات آزاد در ایران است.
خدمت عزیزانی که با این گفته مریم رجوی آشنایی ندارند باید عرض کنم که ما به دفعات از این مدل انتخابات آزاد را در سازمان دیده بودیم و کاملا با آن آشنایی داریم.

برای نمونه به یکی از آن همه انتخابات آزادی! که ما در سازمان شاهدش بودیم اشاره میکنم. روزی به همه نیروهای مستقر در اشرف گفته شد که برای نشست رهبری آماده شوید و بایستی سریعتر به سالن اجتماعات برویم. بعد از آماده شدن سوار به کامیون های آیفا به سوی محل برگزاری نشست روانه شدیم. بعد از بازرسی بدنی و کلی معطلی وارد سالن اجتماعات شدیم که از فضای داخل سالن و خصوصا بالای سن معلوم بود که قرار است موضوع مشخصی مطرح شود.
خلاصه بعد از مدتی نشست شروع شد و مهوش سپهری با تعدادی از زنان شورای رهبری به بالای سن آمدند و نشست به ریاست مهوش سپهری یا همان نسرین شروع شد. نسرین گفت که قرار است مسئول اول سازمان با رای شما مشخص شود. این مدل اولین بار بود که در سازمان گفته می شد و همیشه خود مسعود کسی که می خواست را به عنوان مسئول مشخص می کرد و توسط مریم به همه اعلام میک رد. گفتیم خب باشه. بعد جالب بود گروهی که بالای سن رفته بودند و در کنار نسرین نشسته بودند اکثرا چهره های شناخته شده بودند به جز یکنفرشان که خیلی از بچه ها حتی بچه های قدیمی تر سازمان اسم او را هم نمی دانستند و این خانم دقیقا جفت نسرین نشسته بود. هم محفلی های آن زمان بلافاصله متوجه شدیم که این داستان انتخابات همش کشک است. این خانم قرار است مسئول اول باشد. به حال ما هم فرقی نمی کرد که چه کسی مسئول اول یا دوم یا سوم باشد. خلاصه کلی کاغد و قلم توزیع کردند و گفتند هرکس به دو سه نفر می تواند رای دهد.

رای گیری در مدت خیلی کوتاهی انجام شد و ظرف مدت کمتر از نیم ساعت گفت شد که به سالن بیایید تا نتیجه رای گیری را اعلام کنیم. همه با تعجب به هم نگاه می کردند که اگر با پیشرفته ترین دستگاه های الکترونیکی هم آراء شمارش می شد، با این سرعت نتیجه معلوم نمیشد. از آنجایی که اصل داستان برای تقریبا همه نفرات مهم نبود کسی چیزی نمی گفت و همه در سر جای خودشان در سالن نشستند.  بعد نسرین مجددا پشت میکروفن گفت که به همه تبریک می گویم و بیش از ۹۵ درصد کل نفرات به تهمینه که فامیلش هم فراموش کرده ام رای داده اند و خلاصه بیش از دو ساعت از این خانم تعریف و تمجید کرد که در بحث انقلاب خیلی جلو هست و این جور و آنجور. مثل همیشه تعدادی از ملیجکان هم پشت میکروفن قرار گرفتند و از خوبی های این انتخابات حرف زدند و…
حالا تمام این داستان را تعریف کردم که به اینجا برسم.
منظور از انتخابات در مجاهدین دقیقا همین است که در بالا گفتم. همه چیز از قبل مهندسی شده است و فقط یک نمایش مسخره رای گیری برای فیلم وعکس گرفتن است و در رسانه ها اجرا می شود. مثلا بر فرض محال که فردا روزی قرار باشد انتخاباتی که مجاهدین هم کاندیدا باشند در ایران صورت گیرد و مسئول برگزاری این انتخابات هم خود مجاهدین باشند. از همین الان به جرات می توان گفت بالای ۹۹/۹۹ درصد از مردم به آنها رای خواهند داد و اصلا هم جای تعجبی نباید داشته باشد!
غافل از اینکه مردم ایران در اعتراضات ماه های اخیر برای بار هزارم اعلام کردند که هرگز به این گروه فکر هم نمی کنند و اگر هم کسی از مجاهدین حرفی می زد، جز نفرین و لعنت چیز بیشتری نبود.

روایت از: الف عباسی

انتهای پیام / انجمن نجات مرکز فارس

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.