۞ حضرت علی (ع) :
منافقین به رنگ های گوناگون در می آیند و فتنه های گوناگون به پا می کنند. (نهج البلاغه خطبه 194)

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 20462
  • 02 می 2019 - 12:17
  • ارسال توسط :

دبیر سایت خبری «امریکن کانسروتیو» گفت: احترام خاص فرقه رجوی به بولتون به جهت سخنرانی های بیهوده اش در مورد تغییر حکومت ایران است.به گزارش فراق، «دانیل لاریسون» در سایت خبری «امریکن کانسروتیو» به ارتباط داشتن بولتون با این گروه به زمان قبل از خارج شدن نام مجاهدین از لیست گروه‌های تروریستی دولت آمریکا اشاره کرده و در ادامه به دریافت رشوه بولتون از این گروه پرداخته است.
لاریسون با اشاره به این موضوع می نویسد: بولتون برای سخنرانی در گردهمایی گروهی که بسیاری از تحلیل گران آن را فرقه می دانند در سال ۲۰۱۶ مبلغ ۴۰ هزار دلار در سال ۲۰۱۶ دریافت کرده است.
وی می افزاید، روابط طولانی مدت بولتون با سازمان مجاهدین خلق، یکی از بارزترین شاخصه های افراط گرایی بولتون در سمت مشاور امنیت ملی آمریکا است. وی یکی از اولین و مؤثرترین حامیان مجاهدین خلق و یکی از بزرگترین حامیان آمریکایی آنها محسوب می شود.
به گفته دبیر امریکن کانسروتیو، نمایش های متعصبانه ضد ایرانی، وی را با سیاستهای این گروه کاملا سازگار می کند. ارتباط نزدیک بولتون با مجاهدین و عملکرد وی نسبت به ایران، سیاستهای دولت آمریکا در قبال ایران را بی اعتبار می کند. این واقعیت را باید پذیرفت که وی نقش مهمی را در سیاست خارجی دولت آمریکا در قبال ایران ایفا می کند.
لاریسن در ادامه می نویسد: از دیگر بارزه های شخصیت افراطی بولتون می توان به حمایت سر سخت وی از اسرائیل اشاره کرد. وی ارتباطات عمیقی با سازمان امنیت ملی اسرائیل و بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل دارد. او در سخنانی در سال ۲۰۱۸ در میان نیروهای دفاعی- امنیتی اسرائیل بر اشتراکات منافع ملی آمریکا و اسرائیل تاکید می کند.
لاریسون در پایان گزارش خود به نقاط ضعف بولتون از زمانی که به سمت مشاور امنیت ملی آمریکا انتخاب شد، اشاره کرده و به نقل از یک مقام ارشد سابق امنیت ملی آمریکا می گوید با انتخاب بولتون به عنوان مشاور امنیت ملی آمریکا، شورای امنیت این کشور دچار هرج و مرج شده و وی در انجام امور و مدیریت دستور العمل های رئیس جمهور جهت هماهنگی با ادارات و نهادهای دولتی آمریکا، شخصیتی ناتوان است.

انتهای پیام / سایت خبری امریکن کانسرویتو

 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.