ردپای مشکوک فرقه رجوی در یک سرقت مسلحانه در فرودگاه تیرانا

رسانه های آلبانی چند روز پیش خبر دادند سه فرد مسلح با ورود به یک هواپیما در باند فرودگاه تیرانا ده میلیون یورو از داخل این هواپیما سرقت کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فراق، تعدادی از شاهدان عینی که در هواپیما بوده اند به رسانه ها گفته اند که سه مرد با لباس نظامی وارد هواپیما شدند و با تهدید اسلحه حدود ۱۰ میلیون یورو را به سرقت بردند.

دو نفر از سارقان تاکنون دستگیر شده اند.به نوشته هابیلیان ، روزنامه انگلیسی گاردین در همین باره نوشت پیش از این دو بار دیگر نیز سرقت های مشابهی در آلبانی انجام شده بود.

این سرقت سومین عملیات تبهکارانه اینچنینی در سه سال گذشته پس از انتقال عناصر گروهک تروریستی منافقین به آلبانی است. منافقین پیش از این، سابقه سرقت پول از بانک های ایرانی را داشته اند. در یکی از بزرگ ترین سرقت ها، منافقین ۲ میلیون ریال از یکی از بانک های شهر همدان در سال ۱۳۶۱ سرقت کردند. در سال ۱۳۴۹ نیز منافقین نخستین عملیات هواپیما ربایی خود را در مسیر دبی به بغداد انجام دادند.

گفتنی است بنیاد جیمز تاون آمریکا سال گذشته میلادی نسبت به عواقب حضور مجاهدین خلق در آلبانی و خروج آنها از کنترل مقامات آلبانی هشدار داده بود.

انتهای پیام

feraghnews.ir

فراق ، صدای رسای خانواده های اسیران فرقه رجوی است. کانال: feraghnews@

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.