موج اعتراض جدا شده های فرقه رجوی به مستند سفارشی تلویزیون آلبانی / فرقه رجوی درحال پاک کردن رد پاهای گذشته است

جمعی از جدا شده های فرقه رجوی به مستندی که به سفارش فرقه از یک شبکه تلویزیونی آلبانی منتشر شد، اعتراض کردند.

به گزارش فراق، بخشی از این اعتراض ها که به مجامع بین المللی هم ارسال شده را در زیر می خوانید:

 فرقه رجوی درحال پاک کردن رد پاهای گذشته وسفیدسازی

منصور نظری، عضو جدا شده از فرقه رجوی خطاب به تلویزیون ویزیون پلوس آلبانی نوشت:

خانم ها و آقایان مدیرمسئول  تلویزیون ویزیون پلوس اخیر شما یک گزارش از قرارگاه باصطلاح اشرف سه تهیه کرده اید که بیشتر مصاحبه است با سران این دستگاه، آنچه در این گزارش امده بیشتر به شعبده بازی مجاهدین شبیه است تا واقعیت این سازمان اگر دقت کرده باشید می بینید که این سازمان هیچ چیزی از گذشته خود نمیگوید و انچه هم میگوید برای سفیدسازی گذشته خیانت بارش می باشد .

به راستی ایا برای شما به عنوان یک ژورنالیست سوال پیش نیامد که رهبر این سازمان کجاست ؟ ایا از خود نمی پرسید که مگر میشود رهبر یک سازمانی برای پانزده سال مفقود باشد ؟ البته ما میدانیم او چرا مخفی شده است ، او مخفی شده که امروز به شما پاسخ ندهد در گذشته چه کرده است او مخفی شده تا مردم گذشته خیانت بار این سازمان را به فراموشی بسپارند .

گذشته این سازمان از زمان تاسیس  تا به امروز جزء مصیبت و خونریزی برای مردم ایران هیچ چیز دیگری نداشته است ، از همان زمان تاسیس چند نفر از اعضای این سازمان توسط اعضاء دیگر به قتل رسیدند و پس از ان قتل تعدادی از مستشاران امریکایی تا زمانی که انقلاب ایران به پیروزی رسید و پس از آن نیز جنگ و خونریزی که باعث کشته شدن دهها هزار نفر از هر طرف شده است همان زمان تعدادی از قربانیان نوجوان سازمان که مغزشویی شده بودند با انجام عملیات انتحاری به سبک تروریستهای امروزی سنگ بنای چنین اعمال شنیعی را بنیاد نهادند.

این خلاصه بخش کوچکی از تاریخچه این سازمان تا پیوستن به صدام حسین است، در شرایطی که کشور ایران در جنگ با کشور عراق بود سازمان مجاهدین به دشمن ایران یعنی صدام حسین پیوست و به عنوان سرباز پیاده صدام به کار گرفته شد وما به ازای آن ۱۸ درصد از نفت عراق به اضافه مبالغ هنگفتی که به صورت نقد به آنها داده می شد منبع عظیم مالی نظامی این سازمان بود.

در کنار آن قربانیانی که با رویای آزادی و عدالت برای کشورشان به سازمان مجاهدین ملحق شده بودند در قرارگاههای سازمان گرفتار شدند و بنا به گفته مسعود رجوی هر کسی که قصد خروج از سازمان را داشته باشد باید ۲ سال را در زندان اشرف و سپس ۸ سال زندان مخوف ابو غریب عراق و سپس توسط دولت صدام حسین به دولت ایران تحویل داده می شد . علاوه بر همه اینها قربانیان در مناسبات این سازمان هیچگونه اجازه دسترسی به خانواده را نداشتند و هرگونه مخالفت و نارضایتی در سازمان مجاهدین برابر بود با شکنجه و بعضا در مواردی قتل ناراضیان .

این خلاصه تاریخچه این سازمان تا سقوط صدام حسین است و از آن پس نیز زنجیره فشار بر قربانیان همیشه وجود داشته است تا اینکه امریکا با هدف شستشو وسفید کردن  آنها را به کشور شما تحمیل کردند تا در کشور شما از تروریستهای بد تروریستهای خوب بسازند .

آنچه گفته شد درد و رنجیست که ما جداشدگان از این فرقه با پوست و گوشت و استخوانمان آن را لمس کرده ایم. بسیاری از ما جداشدگان هنوز آثار جرم این تروریستها بر بدنهایمان باقیست .بسیاری بودند که در همان عراق دست به خودکشی زدند آمار انها بسیار زیاد است آنچه که به طور خلاصه گفته شد یک در هزار آن چیزی است که واقع شده است.

اما یک نکته به شما بعه نوان کسانیکه ژورنالیست هستید به راستی شما وقتی به قرارگاه مجاهدین رفتید از خود نپرسیدید که چرا مجاهدین از گذشته خود چیزی نمی گویند ؟ امیدوارم اینبار که برای تهیه گزارش رفتید از مجاهدین تاریخچه و گذشته شان را بپرسید  ؟ از آنها بپرسید انقلاب ایدئولوژیک چیست ؟ بپرسید نشست های غسل و عملیات جاری چیست ؟ بپرسید چرا از صدام حسین پول می گرفتند و ما به ازای ان چه می کردند ؟ همچنین چرا هیچکدام از قربانیان این سازمان اجازه تماس با خانواده را ندارند چرا خانواده آنها نمی توانند فرزندانشان را ببینند ؟

مگر مجاهدین نمیخواهند خودشان را تبلیغ کنند چرا هیچ خبرنگار ایرانی اجازه دسترسی برای مصاحبه با اعضای سازمان مجاهدین را ندارند ؟

ژورنالیستها بهتر از هر کسی علامت تعجب ها وسوالات را پیدا می کنند امیدوارم که شما نیز آن را بیابید شرافت و اخلاق ژورنالیستی حکم می کند که شما نیز به دنبال حقیقت بدرون این سازمان بروید و از آنها بپرسید چرا به کشورشان به مردمشان و به نیروهایشان خیانت کردند و در آخر نیز یاداوری می کنم حافظه تاریخی مردم ایران و جداشدگان از این فرقه هرگز پاک نخواهد گشت.

متن انگلیسی نامه:

Mr SOKOL BALLA

President of Vision Plus TV in Albania

I am Nazari Mansour, a former member of the MEK organization who separated many years ago from the Mojahedin-e Khalq.

You recently provided a report on the Mojahedin camp in Albania, but this report is not real. Why?

The MEK are trying to whitewash their past. Surely they have not told you anything about their past. Why?

This organization has a black history and for this reason the MEK organization is trying to erase it. Why? Because they have a terrible past of violence and terrorism.

Its terrorist operations targeted American-owned businesses, and it killed six American citizens, in addition to its far more numerous Iranian victims.

After the victory of the Iranian revolution and the beginning of the war between Iran and Iraq the MEK joined Saddam Hussein in Iraq. The Iraqi dictator also gave the group weapons, cash, and a compound called Camp Ashraf in return for its continuing attacks inside Iran as well as helping Saddam suppress his own domestic opponents.

Within this organization are many things that you have not been told, for example: compulsory divorce, meetings to confess dreams in which everyone must describe their dreams, family contact is forbidden, having a phone was forbidden. If anyone wanted to leave the organization, they would have to spend two years imprisoned in Ashraf, then eight years in Abu Ghraib prison, then be handed over to the Iranian government. WHY? Just because they want to leave the MEK organization.

I suggest that the next time you want to report about the MEK, it would be better to ask them about their past, about forced divorces, working with Saddam Hussein, and imprisonment and torture inside Camp Ashraf. And in addition, invite investigative delegations to establish the truth.

Yours Sincerely
Mansour Nazari

میر باقر صداقی : بارها این گروه مرا تشویق به خشونت و اعمال تروریستی کرده است

میر باقر صداقی، عضو دیگر جدا شده از فرقه رجوی ، طی نامه ای سرگشاده به «مدرس سوکول بالا» مجری برنامه نوشت:

با سلام و احترام به آقای مدرس سوکول بالا مجری برنامه رئال استوری اخیرا در خبرها شنیدم شما با حضور در مقر فرقه رجوی در آلبانی با آقای حسن نایب آقا در فرقه رجوی مصاحبه ای داشتید متاسفانه من در مراجعه به متن مصاحبه متوجه شدم که آقای حسن نایب  آقا به شما گفته که رساناهای خارجی سعی در فریب جامعه دارند .

این گروه یک گروه جنگ جو نیست و آنها روشنفکران جامعه خود هستند اما من به عنوان یک عضو جدا شده از این گروه باید به شما بگویم که این گروه یک گروه تروریستی است آن موقع که من عضو این گروه بودم بارها این گروه مرا تشویق به خشونت و اعمال تروریستی کرده است.

حتی من شاهد اعزام تیمهای تروریستی از این گروه برای بمب گذاری و خمپاره باران شهرهای ایران بوده ام و حاضر هستم در هر دادگاهی بین المللی این را شهادت بدهم.

لطفا فریب این گروه تروریستی را نخورید این گروه بدلیل شکست استراتژی جنگ آزادیبخش و سقوط صدام حسین دیکتاتور سابق عراق در حال حاضر توان جنگ مسلحانه را ندارد اما پتانسیل عملیاتی شدن در هر زمان و هر لحظه را دارد.

میر باقر صداقی

سوئیس

​متن انگلیسی نامه

Dear Mr Sokol Balla, presenter of the Real Story in Vision Plus in Albania.

Your program was brought to my notice in which you visited the Mojahedin Khalq (MKO, MEK, NCRI, PMOI and many other pseudonyms) terrorist organisation and held an interview with Mr Hassan Naybagha.

I noted that Hassan Naybagha falsely claimed that all foreign media are now trying to mislead the international community and claimed not only that the group is not a military group but the group and its members in the camp are from among the intellectuals of Iranian society, who have only resisted the regime in Iran by intellectual means (not military).

As an ex-member of the Mojahedin Khalq Organisation (MEK, MKO, or more properly known as the Rajavi cult),I can testify to you that the MEK is nothing more or less than a terrorist group. When I was with the group, I was regularly encouraged to carry out violent acts of terrorism. I have also been witness to the despatch of MEK terror teams from Iraq to Iran to carry out bombing campaigns, using mortars to attack buildings in residential areas. I am available to testify in any court of justice should there be the opportunity.

Please don’t be fooled by the charm offensive of this terrorist cult. Due to the defeat of Saddam Hussein who was the benefactor and the main strategic ally of Mojahedin Khalq, the group is now incapable of taking up arms. But make no mistake, they still have the dangerous potential to start terrorist operations should the time and the place by favourable to them.

Mir Bagher Sedaghi

 غفور فتاحیان: فرقه رجوی بسیاری از اعضای مخالف خود را در عراق سر به نیست کرد

 غفور فتاحیان، دیگرعضو قدیمی جداشده از فرقۀ رجوی به ویزون پلوس آلبانینوشت:

اینجانب غفور فتاحیان به مدت بیش از بیست سال در قرارگاههای سازمان مجاهدین در عراق و از نزدیک شاهد فرستادن تیم های تروریستی سازمان مجاهدین به داخل ایران برای کشتن شهروندان بی دفاع بودم.

این فرقه بسیاری از اعضای مخالف خود را در عراق سر به نیست و زندانی و شکنجه کرده بطوریکه خیلی از دوستان سابقمان که در عراق در داخل تشکیلات آن با هم بودیم توسط شکنجه گران این سازمان که هم اکنون در مقر این سازمان در آلبانی هستند کشته و سربه نیست شدند.

من همچینن شاهد تمام بی عدالتی ها و سرکوب و خفقان و اعمال  کنترل بر افراد و قطع رابطه با دنیای بیرون حتی با افراد خانواده اشان توسط این سازمان چه در رابظه با خودم و چه در رابط با دوستانم بودم.

مسئولین محترم شبکۀ تلویزیونی ویزیون پلاس

مجاهدین آن نیست که مریم رجوی در اروپا آن را به نحوی که خودش می خواهد و مناسب دنیای متمدن امروزی باشد معرفی می کند و دم از دموکراسی و حقوق بشر می زند بلکه در واقع انچه هزاران بار خطرناک است در پشت این حرفها و شعارها ی او برای جلب حمایت قرار دارد و در واقع خانم مریم رجوی نهایت سوء استفاده را از جریانهای دموکراتیک  و فضای دموکراتیک در جهان غرب برای تامین اهدافش که در راس آن نگهداری اسرای این فرقه در آلبانی می باشد به عمل می آورد.

اینجانب به عنوان شخصی که به مدت بیش از بیست سال در داخل تشکیلات سازمان مجاهدین در عراق بوده و کار کرده است گواهی می دهم و به اطلاع شما و جامعۀ بین المللی می رسانم که این سازمان دیگر سالیان متمادی است که یک سازمان مبارز برای تحقق آزادی و دموکراسی در ایران نیست بلکه توسط رهبران آن و در رأس آنان مریم رجوی تبدیل به یک فرقه با اعتقادات و اجبارات و تابوهای فکری و ذهنی مغایر با اصول و عرفها و نُرمهای انسانی و جهانی شده است و به همین علت و به علل بسیاری دیگر بویژه همکاریها و اتحادش با رژیم صدام و ارتش او و وابستگی به او از لحاظ مالی و امکاناتی و سیاسی پایگاه مردمی خود را در میان ایرانیان داخل و خارج ایران تماما از دست داده است و مردم ایران در داخل و خارج کشور از این سازمان متنفر هستند بطوریکه این فضای تنفر و بیزاری علاوه بر بیرون، در داخل خود این سازمان  نیز همیشه وجود داشته و در حال گسترش است بطوریکه بیش از دو هزار نفر از آن در طی سی سال گذشته بخصوص از زمانی که آنها را از عراق اخراج کردند و به آلبانی آمدند از آن جدا شده اند و اکنون نیز صدها نفر از جداشدگان از این سازمان در همان آلبانی زندگی می کنند و شما برای نشان دادن بی طرفی تان و اینکه می خواهید واقع بینانه در مورد این سازمان تحقیق کنید می توانید با آنها نیز که در تیرانا هستند مصاحبه کنید زیرا تمام آنها که به شما در داخل این تشکیلات نشان داده اند ساختگی و صحنه سازی بوده و صحبتهای آن افراد نیز تماما دیکته شده توسط سران این سازمان می باشد.

این فرقه هیچ گاه اندیشه و گرایش تروریستی و خشونت طلبی خود را کنار نگذاشته و نمی تواند بگذارد زیرا پایه و اساس آن با ترور و جنگ مسلحانه و خشونت بنا نهاده شد است.

غفور فتاحیان

پاریس

متن انگلیسی نامه:

To officials of the Albanian Vizion Plus television network,

Respectful greetings,

I am Gafoor Fatahian, a former member of the Iranian People’s Mojahedin Khalq organization (MEK). I spent twenty years in the headquarters of this organization in Iraq and I am an eyewitness to this organization when they were sending terrorist teams into Iran to kill innocent civilians.

Moreover, MEK has eliminated many of its own members who opposed its leadership’s policies. They also imprisoned and tortured others. Many of my ex-comrades were killed inside the organization’s headquarters in Iraq by order of the leaders of the organization and by its executioners who are now in the headquarters of the organization in your country, Albania.

I am an eyewitness to the repressive practices against members within the organization. They isolated them from the outside world, especially from their families in Iran and other countries.

In fact, the real MEK is not the one spoken of by Maryam Rajavi in Europe in the present, using the buzzwords of the free world to say her organization is committed to democracy, freedom and human rights in an attempt to win support from America and European countries.

What is going on behind the scenes and behind the barbed wire surrounding the headquarters of this organization is very serious and terrible and is intended to keep the members of the organization as prisoners held inside its headquarters in Albania.

This organization is no longer a political organization fighting for the establishment of democracy and freedom in Iran, but it has been transformed into a special community by its leaders, headed by Maryam Rajavi with beliefs, ideas and duties contrary to the principles and norms of humanity and universality in the present age. For this reason and for many other reasons, including the cooperation of the organization and its alliance with the regime of Saddam Hussein and its army and its financial, military and political dependence on foreigners, the MEK has lost its popular base among Iranians inside and outside Iran, even active opponents against the regime in Iran.

Hatred toward this organization and the atmosphere of alienation and opposition prevailing within the ranks of the organization among its members, has also led to the separation of more than two thousand members of the Organization over the past thirty years. In particular after the expulsion of the organization from Iraq and transfer to Albania whereby hundreds of members have now separated from the organization and are living in the Albanian capital, Tirana. And, if you want to prove your journalistic neutrality, you can interview these members who are separated from the organization in your country. They can tell you many facts about this organization so that you will discover that everything in your report about the organization’s headquarters in Albania is nothing but fabricated lies, artificial acts and false statements uttered by the leaders of the organization who wanted to display a fiction in front of your cameras.

This dangerous terrorist community has never renounced its violent ideas and terrorist tendencies because its ideas were built on the basis of terrorism, armed struggle and violence, not freedom and democracy, which it praises in its hollow slogans.

Gafoor Fatahian is a former member of the People’s Mojahedin Organization of Iran.

Paris – ۳۰ November 2018

عیسی آزاده: فرقه رجوی در نزد مردم ایران به شدت منفور است

نامه عیسی آزاده به مدیر تلویزیون ویزیون پلاس و مجری برنامه «رئال  استوری» را در زیر می خوانید:

آقای سکول بالا مدیر محترم تلویزیون ویزیون پلاس و مجری برنامه «رئال استوری» در آلبانی

ضمن تقدیم سلام

اینجانب عیسی آزاده از مسئولین و فرماندهان سابق سازمان مجاهدین خلق هستم که بیش از سی سال در بخش های مختلف آن  فعالیت داشته واز کمپ لیبرتی در عراق با کمک کمیساریای عالی پناهندگان و هم چنین دفتر ویژه سازمان ملل از این فرقه جدا شده ام و هم اکنون در کشور فرانسه زندگی می کنم .

فرقه رجوی با یک سابقه تروریستی بسیار خطرناک در نزد مردم ایران به شدت منفور است. از طرف دیگر این سازمان با تبدیل شدن به یک فرقه فناتیک اعضای خودش را مورد خشن ترین آزار ها قرار می دهد بنحوی که اعضایش را از جهان آزاد  قطع کرده  و حداقل حقوق اعضا را نادیده گرفته و به رسمیت نمی شناسد. حتی اجازه ملاقات خانواده ها با عزیزانشان را به بهانه های واهی ممنوع کرده است.

این فرقه با کنترل ذهن مستمر اعضا انها را برده فکری خودش کرده واعضا را مجبور ساخته که رهبری این فرقه را جای خدا قرار داده و او را بپرستند.

این فرقه پایه گذار عملیات انتحاری در منطقه است واز ۳۸ سال قبل مبادرت به عملیات انتحاری در داخل ایران و اروپا کرده است.

این فرقه در جوامع ایرانیان در داخل کشور و خارج از کشور هیچ جایگاهی ندارد و از منظر مردم ایران این فرقه بشدت منفور و خیانتکار محسوب می شود. . مسئولین سازمان مجاهدین با صرف هزینه های هنگفت و از طریق رسانه ها سعی در تطهیر و سفید سازی گذشته مملو از کشتار خونین خود هستند. پرونده  سیاهی که به هیچ وجه با آب صد دریا هم پاک نخواهد شد.این فرقه فاقد حداقل پرنسیبهای سیاسی است و مطلقا هیچ صداقتی در آن وجود ندارد و مستمر با شانتاژ و جوسازی و دروغ سعی دارد که صورتش را با سیلی سرخ نگهدارد. و سیاه را سفید جلوه دهد.و با آوردن تعدادی سخنران اجاره ای و جمع آوری صدها پناهنده آواره با پول سعی در نشان دادن پایگاه اجتماعی خود کرده و می کند. کل سرمایه انسانی این فرقه  در حدود دوهزار اعضای نگونبختی است که با متوسط سنی ۵۵ و با کلسیونی از بیماریها در پادگانی موسوم به اشرف سه در حومه تیرانا بسر می برند.

اخیرا تلویزیون تحت مدیرت جنابعالی و دربرنامه ای به نام ریال استوری که خودتان مجری آن هستید؛ برنامه ای عاری از واقعیت از این فرقه پخش کرده اید که برای کسانیکه ماهیت این فرقه را می دانند و مطلع هستند بیشتر به یک جوک شبیه است.این برنامه نقص بزرگی از لحاظ اصول مطبوعاتی و خبرنگاری واقع بینانه و بیطرفانه دارد و آن این است که بایستی شما مصاحبه با تعدادی از کارشناسان مسلط به شناخت این فرقه و نیز هزاران اعضای جداشده از آن که سالها و برخی هم دهها سال در این فرقه از اعضا و مسئولین و فرماندهان آن بوده اند انجام داده و پخش می کردی و این وظیفه رسانه ای شما به عنوان یک ژورنالیست حرفه ای وتحصیل کرده و بی طرف می باشد. در کشور خودتان  بیش از صدنفر از این فرقه جدا شده و زندگی می کنند و چند صد نفر هم طی دوسال اخیر که از این فرقه جدا شده اند از البانی خارج شده ودر کشورهای اروپایی و امریکا بسر می برند.

من به عنوان یکی از فرماندهان و مسئولین سابق این فرقه به شما هشدار می دهم که فریب  این فرقه را نخورید زیرا این فرقه در کشور عراق هم با صرف هزینه های هنگفت و دادن رشوه های کلان از رسانه شروع کرد و سپس با پشتیبانی مالی ازگروههای تروریستی مانند القاعده و داعش  به نا امنی های کشور عراق دامن زد و مخل امنیت عراقیان و کشتار مردم بی گناه آن کشور شد.

این فرقه در هنگام انفجار برج های دوقلو در امریکا توسط القاعده در پایگاهایش در عراق جشن و پایکوبی برقرار کرد و از آن عملیات تروریستی حمایت کرد و در زمان اشغال بخش عمده ای از خاک عراق توسط داعش مجددا جشن گرفت و تا جایی که در توان داشت داعش را در عراق مورد انواع پشتیبانی های مستقیم و غیر مستقیم قرار داد.

این فرقه در آلبانی هم دسیسه های شیطانی اش را شروع کرده ولابد شما بعنوان یک ژورنالیست آلبانیایی بهتر از ما می دانید که این فرقه چگونه در امور سیاسی کشور شما  دخالت می کند.

این فرقه قبل از هر اقدامی باید وضعیت رهبرش مسعود رجوی را تعیین تکلیف کند که مرده یا زنده است؟!. آنقدر به لحاظ سیاسی این فرقه دستش خالی است که مرگ رهبراش را ترکی الفیصل رئیس سابق اطلاعات سعودی اعلام کرده است واین فرقه با جنجال و هیاهو رهبر مرده اش را زنده جلوه داده وتا کنون یازده پیام منسوب به وی منتشر کرده است.آیا این عین عوام فریبی و شالارتانیسم سیاسی نیست؟

من از شما درخواست می کنم که طبق اصل بی طرفی رسانه ای اجازه دهید که اینجانب به همراه چند نفر از دوستانم هم حقایق مربوط به این فرقه رابه اطلاع مردم آلبانی برسانیم. رپرتاژی که با مسئولیت شما پخش شده است یک طرفه است و اساسا ساخته و پرداختۀ دستگاه عوام فریب این فرقه با صحنه سازیهای مضحک و صحبتهای ساختگی و دیکته شده از قبل توسط سران آن است.

لطفا حداقل برای اطلاع خودتان یا تعدادی از افراد جامعه جدا شده گان هم مصاحبه انجام دهید. بدون شک یک ژورنالیست حرفه ای از همه زوایا حقایق را بررسی ومورد تجزیه و تحلیل قرار می دهد.

لازم می دانم به اطلاع برسانم که این فرقه بدترین خفقان و دیکتاتوری را نسبت به اعضای خودش اعمال می کند و هم اکنون هم درآلبانی با ایزوله کردن آنها در یک کمپ زمینۀ سر به نیست کردن اعضای ناراضی را فراهم کرده است .

این فرقه تروریستی و فناتیک به دلیل عدم رعایت حداقل حقوق انسانی و استفاده ابزاری ازا اعضا و هم چنین طلاق های اجباری و در تجرد نگهداشتن زنان و مردان ناقض حقوق بشر بوده و باید جنایات آن افشا و تحت پیگرد قضایی قرار گیرد.

آقای  سکول

یک سازمان سکتاریسیت و مزدور بیگانه هیچ وقت نمی تواند خودش را به عنوان اپوزیسیون قالب کند.  شما به عنوان یک رسانه می توانید از جوامع ایرانیان در خارج از طریق فیس بوک در مورد این فرقه نظر سنجی کنید زیرا در این صورت یقینا بیشتر با واقعیتهای این فرقه موسوم به سازمان مجاهدین آشنا شده و به میزان منفور بودن آن نزد ایرانیان پی خواهید برد.

با احترام عیسی آزاده

پاریس ۳۰ نوامبر ۲۰۱۸

Mr. SOKOL BALLA

President and director   vision Plus TV and host of the real story in Albania

(Automatic google translation)

I, Easa Azadeh – from officials and former commander of the MEK I’m more than thirty years in different parts of it have activity and Camp Liberty in Iraq, with the help of a UNHCR higher refugees, and the Office of the UN special of the cult, isolated and now in French I live in.french.

MEK with a history of terrorist is very dangerous, in the sight of the people of Iran, sorely hated. From the other side of the MEK by becoming a cult fanatics member himself about the most violent vexation, Singapore, gives, implying that members of the Liberator, had cut the minimum rights of members to ignore and not recognize. Even allowed to meet with the families and their loved ones to make excuses, wishful thinking has forbidden.

This cult saccate, mind control, continuous members, them, thought herself has Tank would have made that the leadership of this cult to put in place of God, and the aura of worship.

This cult basic transition operation a tehari in the world has gotten 38 years before the venture into operation a tehari in Iran and Europe.

The cult communities of the Iranians inside the country and out of country no place, and from the perspective of the people of Iran, this cult acutely unpopular and treacherous can be considered. Officials of the MKO with the costs of operation and through the media tried to downplay and white storage past full of killing and bloody. The case touts that in any way with the water hundred the sea of time, the White will not. This cult lacks the minimum principles of political is absolutely no Honesty in it, there is no continuous Heart and shanties and lie is trying to show with your silly Red Keep. And black white effects. And by bringing a number of Speaker rental and collecting the hundreds of refugees displaced with the money try to show the social base. The total human capital of this sect of about two thousand members Grime that with an average age of 55 and with cohesion of disease in the garrison the so-called Ashraf3, in the outskirts of Tirana, institutions of society.

I, as one of the commanders and authorities of the denomination to alert you to the tenth, that the lure of these cults do not eat, because these sects in Iraq together with the costs of operation and giving bribes, huge, from, media, started, and then, with the financial support into a terrorist like Al-Qaeda and ISIS to insecurity, the country of Iraq, security Iraq and killing innocent people.

This cult when the explosion of the Twin Towers in America by al-Qaeda in camps in Iraq celebrated introduced, and IT operations support for the terrorists will in time occupy a major part of the territory of Iraq by ISIS, again celebrated, and where can be found the ISIS in Iraq, about the types of support, direct and indirect.

This cult in Albany, too, the machinations of the evil his has to start ولابد you as a journalist Albanian better than we know that this cult how in the political affairs of the country, you can interfere.

This cult before any action should the situation ladder will determine the assignment that Dead or Alive. So politically, the cult of the hand her empty that death ladders the Turkish Al-Faisal, the former chairman of the information Arabia, has announced. Vine cult with tumult, the leader of his dead again, alive and has so far eleven messages appointed to he has published. Is this the same demagoguery and Heart not political?

I ask of you to think that, according to the principle of neutrality of the media, let the servant to accompany a few of my friends also facts related to this cult laid to inform people of Albania note reporters that your responsibility is one-sided and is basically a figment of the device demagogic this cult.

Please and please at least inform yourself, or a number isolated from the community representatives also interview to do. Without a doubt, a journalist, a professional from all angles to check the facts case analysis.

It is necessary to know to inform them that this sect the worst of the stifling and dictatorial toward members herself applies and now also in Albania with isolate out them in a camp context, breakeven is not out of the members unhappy.

The cult due to non-compliance with minimum human rights and transformed the MEK to a cult of terror and fanatic and use the tool parents of members, and such a divorce is mandatory and in celibacy going to be used, women and men, flawed, human rights, and have the crimes of the Ann disclosure, and under the jurisdiction used. Mr. sokol dear an organization sect and mercenary alien no time and can be seen as the opposition to mold. You, as a media can from the communities of Iranians outside through a Facebook survey. Surely more with the facts, and hated being MEK will wake.

With respect, easa azadeh

Paris, November 30, 2018

انتهای پیام

 

 

 

 

feraghnews.ir

فراق ، صدای رسای خانواده های اسیران فرقه رجوی است. کانال: feraghnews@

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.