۞ حضرت علی (ع) :
منافقین به رنگ های گوناگون در می آیند و فتنه های گوناگون به پا می کنند. (نهج البلاغه خطبه 194)

موقعیت شما : صفحه اصلی » یادداشت
  • شناسه : 18412
  • 19 نوامبر 2018 - 10:26
  • ارسال توسط :

«هدف آن ها حکومت بر مردمی است که در طول چهار دهه خیانت های بسیاری به آن ها روا داشته اند و غافلند از اینکه مردم ایران برای سازمان ضدبشر مجاهدین خلق هیچ تره ای خرد نمی کنند و از آنها منتفر هستند.»

سران فرقه ضدبشری رجوی در سایه حمایتهای مالی کشورهای تروریست پروری مانند رژیم های آل سعود و صهیونیستی و پدر خوانده آنها یعنی امپریالیسم به انجام جنایتها و خیانتهای خود ادامه می دهند و بیشترین تلاش آنها در این مسیر در طی چند ماه گذشته به اوج خود رسیده است بطوریکه برای عناصر فرتوت خود بهمن ۹۷ را وعده داده بودند تا در این برهه از تاریخ به آرزوهای پوشالی خودشان دست یابند ، اما می بینیم با جدا شدن عناصرشان به بن بستهای بیشتری می رسند و برای فرار از این شکستها به حیله های جدیدی روی می آورند .

سران فرقه رجوی که از دی ماه سال قبل به دنبال برخی مشکلات اقتصادی که برای مردم بوجود آمده بود تلاش نمودند تا بتوانند این اعتراض های مردم به وضعیت معیشتی را به سمت و سوی مخالفت با حکومت گرایش دهند و در این راه امپریالیسم و هم پیمانان ضدبشری آنها از هیچ کمک مالی به تمامی اپوزسیونهای مخالف کشور دریغ نکردند.

در این میان سران فرقه رجوی که در کار جاسوسی و خیانت رتبه اول را دارند، به فراخور تلاش های مذبوحانه شان بیشتر حمایت شده اند و حتی برخی سناتورها و مشاوران جنگ طلب امریکا به طور آشکار از حربه آنها حمایت نموده اند.

اینکار آنها باعث دریده شدن این خائنین به مملکت و مردم شد و آنها در سال جاری نیز برخی از جریانات بوجود آمده را به خود منتسب نموده و خواستند با موج سواری بر روی آنها به اهداف کثیفشان دست یابند. هدف آن ها حکومت بر مردمی است که در طول چهار دهه خیانت های بسیاری به آن ها روا داشته اند و غافلند از اینکه مردم ایران برای سازمان ضدبشر مجاهدین خلق هیچ تره ایی خرد نمی کنند و از آنها منتفر هستند.

به دنبال خروج آمریکا از برنامه جامع هسته ایی یا برجام، سران سازمان تروریستی مجاهدین بر آن شدند تا آبروی بر باد رفته خود را دوباره احیاء نمایند و از این رو تمامی نیروهای فرتوت خود را بکار گرفتند تا بتوانند با رخنه در بین مردم کشورمان زمام امور را بدست بگیرند.

عوامل فرقه، شروع به جو سازی در فضای مجازی نمودند و با بزرگ نمایی اعتراض های مردمی نسبت به وضعیت اقتصادی مانند اعتصاب کامیونداران و یا تجمع برخی معلمان برای مطالباتشان، خواستند از وضعیت بوجود آمده سوءاستفاده کنند. هر چند با اتمام این اعتراض ها هنوز سران فرقه رجوی بدنبال همین برنامه و حیله خود بوده و هر چند روز یکبار اعتصاب کامیونداران و غیره را در سایت های خود بازتاب می دهند .

البته، مردم ترفند های فرقه رجوی را می شناسند. سران فرقه رجوی نیز به دو دلیل به دنبال درج اینگونه اخبار هستند. نخست، برای ساکت نمودن عناصر معترض داخلی خود فرقه ضدخانواده رجوی است، سران فرقه تمامی تلاش خود را به کار بسته اند تا بتوانند اعتراض آنها را با این حیله خاموش کنند و به آنها بگویند که در داخل کشور وضعیت رو به سرنگونی است و تا چند ماه دیگر این ما هستیم که بر صندلی قدرت تکیه می زنیم.

دومین کارکرد این اخبار، راضی نگه داشتن اربابان حامی این تروریست ها است که دلارهای کثیف خود را برای برهم زدن نظم کشورهای دیگر هزینه می کنند و در این میان به سازمانهای تروریستی مانند مجاهدین بیشتر رسیدگی می کنند.

اما در واقع، ترفندهای آنها که از فضای پس از ۱۳ آبان غولی ساخته بودند به کار نیامد. مجاهدین خلق آماده بودند بعد از ۱۳ آبان برای اعمال تحریم های ارباب کثیفشان و متعاقب آن شورش مردم جشن بزرگی برپاکنند اما چنان که پیداست پوزه آنها به خاک مالیده شده پیروز میدان مردم عزیز کشورمان بوده و هستند .

انتهای پیام / انجمن نجات مرکز گلستان

 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.