• امروز : شنبه - ۲ تیر - ۱۴۰۳
  • برابر با : Saturday - 22 June - 2024

خانواده های اسیران فرقه رجوی:آخر با فریادهایمان اسیران را رها می کنیم

  • کد خبر : 8272
  • 16 مارس 2017 - 12:19

خانواده های اسیران فرقه رجوی استان اردبیل در یک نشست صمیمی با انتشار بیانیه ای اعلام نمودند که آخر با فریادهایمان اسیران خود را از دام شیطان رها می کنیم.

به گزارش فراق، در این بیانیه که روز چهارشنبه در نشست انجمن نجات استان اردبیل با خانواده ها به مناسبت آغاز سال جدید منتشر شد آمده است که خزان فرقه رجوی آغاز شده و با یاری خداوند به زودی شاهد فروپاشی کامل این فرقه منحوس خواهیم بود.

خانواده های اسیران همچنین اعلام کردند که امروز دیگر کارد به استخوان خانواده ها رسیده است و می خواهیم با دست های خودمان بچه های خود را از چنگال فرقه رجوی رها سازیم.

در این بیانیه خانواده ها از کمیساریای سازمان ملل متحد در کشور آلبانی خواستند که به آنها اجازه حضور در آلبانی را بدهند تا آنها بتوانند با اسیران خود دیدار و ملاقات داشته باشند.

در این نشست که با تلاش و همت دفتر انجمن نجات استان اردبیل برگزار شد، محمدپور ، یکی از جدا شده های فرقه رجوی به عنوان مهمان ویژه حضور یافت و ضمن توضیح وضعیت آشفته فرقه جوی در آلبانی گفت: اسیران فرقه رجوی در آلبانی درمانده شدند و امیدواریم به زودی شاهد تغییر و بازگشت همه آنها باشیم.

انتهای پیام

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=8272