تاریخ : دوشنبه, ۶ تیر , ۱۴۰۱ Monday, 27 June , 2022

میلاد عیسی مسیح ونگاهی به سوء استفاده های فرقه رجوی از این روز بزرگ

  • کد خبر : 7245
  • 27 دسامبر 2016 - 17:49

میلاد حضرت عیسی مسیح

ونگاهی به سوء استفاده های

فرقه رجوی از این روز بزرگ

امروز  سالروز میلاد عیسای مسیح می باشد و بنده این میلاد خجسته پیامبر صلح و آرامش و مبشر آزادی را به همه مسیحیان از صمیم قلب تبریک می گویم و امید وارم که سال جدید میلادی سالی پر از آرامش و صلح و برکت برای همه مردم دنیا باشد.

و در اینجا می خواستم نگاهی بیندازم به سوء استفاده های فرقه رجوی از این روز بزرگ .

همانطور که همگان در جریان هستند فرقه رجوی در خالی که صد و هشتاد درجه عگس اهداف والای عیسی مسیح که صلح و دوستی و آرامش و آزادی هست حرکت می کند و طرفدار سرسخت خشونت و ترور و جنگ و خون ریزی هست و علی رغم ادعای آزادی خواهی اش دشمن سرسخت آزادی و حقوق بشر هست و در تشکیلاتش نقض فاحش حقوق بشر و سرکوب و سانسور و خفقان شدید بیداد می کند . مریم رجوی  سعی دارد همه ساله با پیام تبریک دادن به مسیحیان و رفتن در یک کلیسا اینطور وانمود کند که مثل عیسی مسیح آزادیخواه و طرفدار صلح و آزادی و عدالت اجتماعی هست در حالی که این یک دروغی بیش نیست و فقط برای فریب اذهان عمومی می باشد .

یکی دیگر از سو استفاده های رجوی از نام والای عیسی مسیح این بود که برای غالب کردن انقلاب کذایی مریم ایشان را مریم پاک رهایی می نامید و او را مقایسه می کرد با حضرت مریم مقدس مادر عظیم الشان عیسی مسیح که این شرک مطلق بود .

رجوی همچنین در حالی که دم از عیسی مسیح می زد نفراتی که در سازمان مسیحی بودند را به زور وادادر به پذیرش انقلاب کذایی مریم کرده و من در این رابطه یادم هست که وقتی یکی از این افراد بنام فیلیپ یوسفیه که به یک ماموریتی در داخل کشور  فرستاده شده و کشته شده بود  مسعود رجوی به دروغ می گفت او مسلمان شده و انقلاب مریم را پذیرفته بود . و همچنین مسعود رجوی در حالی که به دروغ  از آزادی ادیان دم می زد نه تنها  به کسی اجازه نمی داد که در تشکیلات مخوفش تغییر دین دهد بلکه همه کسانی که دین او را و انقلاب کذایی اش را قبول نداشند بطور خاص نفرات مسیحی در تشکیلات را با زور وادار به تغییر مسلک می داد.

یکی دیگر از سوء استفاده های مهم رجوی از میلاد عیسی مسیح این بود که در دو ماه آخر سال میلادی اعلام بسیج مالی اجتماعی می کرد و نیروهای سازمان را به خیابانها و خانه های مردم در سراسر اروپا گسیل می کرد تا با سوء استفاده از احساسات حقوق بشری و انسان دوستانه مردم اروپا به اخاذی بپردازد و بنده با کمال شرمندگی زمانی به دستور این سازمان فرقه گرا برای همین کار به اروپا اعزام شده بودم و می بایست بر خلاف اهداف عیسی مسیح دروغ گفته و از مردم پول اخاذی می کردیم تا سازمان برای اهداف شوم وشیطانی اش استفاده کند و وقتی هم اعتراض می کردیم که چرا باید برای جمع آوری پول به مردم دروغ بگوییم می گفتند اگر به این مردم بگوییم که این پول را برای سلاح و جنگ می خواهیم نمی دهند و بنابر این مجبور هستیم به آنها دروغ بگوییم و به دروغ خود را هوادار عیسی مسیح جا بزنیم و احساسات انسان دوستانه و حقوق بشری مردم اروپا را بر انگیزیم و از آنها پول بگیریم و هر کسی هم روزانه دوهزار دلار تعهد داشت تا از مردم اخاذی کند .

بله دوستان این سازمان فرقه گرا و تروریستی و رهبری دروغپردازش همانطوری که به دروغ خودش را طرفدار اسلام انقلابی و بردبار میداند به دروغ هم دم از عیسی مسیح میزند ولی عملا صد و هشتاد درجه خلاف اهداف این پیامبر صلح و آرامش و مبشر آزادی می باشد . در پایان یک بار دیگر میلاد خجسته عیسی مسیح را به همه مسیحیان دنیا تبریک می گویم .و امیدوارم که  سال  جدید میلادی سالی سرشار از امید و برکت و رحمت صلح و آرامش باشد .

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=7245

نوشته های مشابه

25ژوئن
زمینه ارتباط خانواده‌ها با عزیزان خود در خاک آلبانی فراهم گردد
درخواست خانواده های عضو انجمن نجات استان اردبیل از نماینده عالی سیاست خارجی و امور امنیتی اتحادیه اروپا

زمینه ارتباط خانواده‌ها با عزیزان خود در خاک آلبانی فراهم گردد