• امروز : جمعه - ۳۱ شهریور - ۱۴۰۲
  • برابر با : Friday - 22 September - 2023

امیدهای بادکنکی رجوی

  • کد خبر : 6975
  • 15 نوامبر 2016 - 16:06

امیدهای بادکنکی رجوی

چندروز پیش براساس اعلام نتایج دونالد ترامپ به ریاست جمهوری ایالات متحده برگزیده شد.

donald-trump-president-usaرویکرد گروه تروریستی رجوی قبل از انتخابات بر ترجیح هیلاری کلینتون تنظیم و پیش می رفت.

عدم توازن موضعگیری های کلامی و حرفه ای ترامپ و اظهارات اخیر او در قبال پوتین برای نزدیکی بیشتر دو کشور در حل مشکلات بین المللی و تمجید ترامپ از شخصیت و اوتوریته پوتین ، عملاً فرقه رجوی را به جهت ابهام  در نتایج سرنوشت سوریه به واسطه این نزدیکی روابط آتی امریکا و روسیه به لابی منتسب به کلینتون وصل می نمود.

علیرغم اینکه این گروهک تروریستی همواره به دیدارهای عوامل خود با عناصر مشخص و جنگ طلب جناح جمهوری خواه می نازید.

عدم تمکین اساسی ترامپ به خواسته های جمهوری خواهان و اتهامات تعرضات جنسی وی به زنان و کاراکتر فحاش گونه و اخلاقی و شهرت اجتماعی وی در بی ادبی و رفتارهای ضد اجتماعی ناچارا به هر دلیلی تظاهر فرقه رجوی به جانبداری از برنامه های وی را با مشکل مواجه میساخت . حسن داعی فرد مفلوک فرقه رجوی …………….

https://www.facebook.com/raminfakhari/videos/735511686596602/

و رابط فرقه با لابی های جنگ طلب امریکایی و حتی اسراییل ، در یکی از مصاحبه های تلویزیونی خود عینا به نگرانی خود از نزدیکی اتی ترامپ با پوتین سخن گفته و اظهار نمود ملاک موضع گیری فرد منتخب در برکنار نمودن و جنگ با بشار اسد در سوریه خلاصه میشود.

درحالیکه ترامپ از برتری حفظ بشار اسد برای مقابله با تروریستهای داعش سخن گفته بود. 

اینک رهبری خاموش و پنهان فرقه بدرستی می داند آویزان شدن از هر جناح امریکایی طی ۳۶ سال گذشته ماحصلی برای انها نداشته است.

طرح شعارهای هیستریک ” دوران مماشات اوبا با ایران به پایان رسید” از سوی مریم رجوی نشان از دلخوشی های بادکنکی این بازیچه ضد ایرانی است . 

ترامپ بهتر می داند به واسطه طرح شفاف فساد و نابرابری های طبقاتی و اجتماعی و انهم با رای های الکترال پیروز شد ضمن آنکه دکترین جدید نظامی امریکا با عدم حضور مستقیم نیروهای نظامی و دخالت اشکار نیروهای آمریکایی به جهت تجارب منفی آنها در افغانستان و عراق تنظیم و پیش میرود.

ثانیاً این رویایی بشدت سرد از دهها سال پیش از سوی آمریکا علیه مردم ایران وجود داشته است.

تحریم های اقتصادی نیز جز دردسر بیشتر برای سران امریکا حاصلی را ببار نیاورده است.

  ودر اخر میبایست گفت انشای سرنوشت برای گروههای تروریستی با پیشینه های خطرناک همچون مجاهدین قطعاً درکنار پیچیده شدن نسخه برای گروههای همچون داعش رقم خواهد خورد .

*** 

 

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=6975