تاریخ : دوشنبه, ۶ تیر , ۱۴۰۱ Monday, 27 June , 2022

حسرت ۳۰ سال دیدار با پدرم در دلم مانده است

  • کد خبر : 688
  • 03 ژانویه 2015 - 7:36

حسرت ۳۰ سال دیدار با پدرم در دلم مانده است

منبع: انجمن نجات مرکز مازندران | پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۳

خانم نسیبه آهنگر طبقی فرزند عبدالحسین اسیر فرقه رجوی در عراق طی تماس با دفتر انجمن خواهان دیدار با اعضای بازگشته استان شد . وی پس از دریافت آخرین اخبار و وضعیت افراد در لیبرتی ، گفت از فراق پدر چقدر در طی این سالیان به اعضاء خانواده ما سخت گذشت ، وی که چند بار به اشرف رفت تا با پدرش ملاقات کند اما هر بار رهبران فرقه به او اجازه ندادند وارد اشرف شود و رجوی های بی رحم او را از یک دیدار ساده محروم کردند . اما وی همچنان در تلاش است تا روند ملاقات با افراد در لیبرتی از طریق مجامع بین المللی محقق گردد .
Ahangar

وقتی به او گفتم ، لابد پدرت نمی خواهد به ایران برگردد چرا باز هم اصرار دارید در صورت ممکن جهت ملاقات به عراق بروید ؟ او گفت من هدفم این نیست که وی حتما به ایران بر گردد بلکه امکانی فراهم شود تا از جهنم رجوی خود را خلاص کند و به خارج انتقال یابد که در این شرایط حداقل می توانم با پدرم تماس تلفنی داشته باشم . تمام آرزویم دیدار با وی است و حسرت ۳۰ سال دیدار با پدرم در دلم مانده است حتی اگر برای دیدن وی خانه ام را بفروشم این کار را خواهم کرد .
وقتی خانم آهنگر از سخنرانی فریبکارانه مریم در ویلپنت مبنی بر درخواست از آمریکا و اروپا برای انتقال یکجای همه افراد لیبرتی به آن کشور مطلع شد ، گفت ، این همان حقه ها و حیله های همیشگی اوست ، در خواست انتقال همه افراد به یک کشور غربی معنی اش این است که نمی خواهد افراد از عراق به خارج منتقل شوند چون سنگ بزرگ علامت نزدن است ، مگر می شود یک کشور همه را بپذیرد اگر درخواست می کرد هر کشوری بنا به استطاعت اش یک تعدادی را قبول کند این موضع گویا بود .
وی که بغض گلویش را گرفته بود خطاب به مریم قجر گفت : من به او می گویم به یقین شما از عواطف خانوادگی پوچید شما از انسانیت خیلی به دور هستید بر خلاف ظاهر بزک کرده و فریبنده تان باید بگویم از هیچ احساسی نسبت به افرادی که در لیبرتی مستقر هستند برخوردار نیستید من شما را از روی عملکردتان قضاوت می کنم گرچه شما ملاقاتها را قطع کردید اما ما خانواده ها دست از سر شما بر نمی داریم تا بلاخره عزیزان مان را آزاد کنیم. من معتقدم ما خانواده ها با مقاومت و ایستادگی در پشت درب های اشرف سبب شدیم تا فرقه را وادار کنیم که اشرف را تخلیه کند ، گام بعدی ما جمع کردن لیبرتی است شما مطمئن باشید دیر یا زود اسیرانمان را از زندان رجوی آزاد می کنیم .

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=688

نوشته های مشابه

23ژوئن
کنار خانواده‌های چشم انتظار تا نجات آخرین نفر هستیم + فیلم
صمد اسکندری، نماینده شاکیان فرقه ترویستی رجوی

کنار خانواده‌های چشم انتظار تا نجات آخرین نفر هستیم + فیلم

23ژوئن
رجوی و خیابانی ادعای ارث و میراث می‌کردند
پرونده نقاب ৷ روایتی از عزت شاهی، زندانی سیاسی پیش از انقلاب

رجوی و خیابانی ادعای ارث و میراث می‌کردند