• امروز : شنبه - ۱۲ آذر - ۱۴۰۱
  • برابر با : Saturday - 3 December - 2022

نامه سرگشاده خانم بهشتی به مجامع بین المللی

  • کد خبر : 5901
  • 08 جولای 2016 - 23:49

نامه سرگشاده خانم بهشتی

به مجامع بین المللی

 

خانواده های گروگانهای مجاهدین خلق فرقه رجوی کمپ لیبرتی

و به کمیساریای بی حقوق بشر مستقر در اطراف لیبرتی و مسئولین عراقی

با سلام به مسئولین و دست اندکاران کمیساریای عراق و مسئولین عراقی

از شما می خواهم فریاد و در خواست های استمداد یک خواهر رنج دیده را بشنوید…

من نرگس بهشتی هستم خواهر مصطفی و مرتضی بهشتی که بیش از چهار سال است دربدر و آواره کشور عراق هستم برای یک دیدار و یا تماسی حتی چند دقیقه !

در نامه های قبلی نیز قید کرده بودم؛ برادرم بزرگم مرتضی در سال ۱۳۹۰ در درگیری حمله به کمپ اشرف قربانی شد و برادر دیگرم مصطفی در حال حاضر در لیبرتی و در بدترین شرایط روحی بسر می برد. و چندین بار در حملات مختلف مجروح شده است و شرایط خوبی ندارد. مصطفی در سازمان به میلاد معروف است و بعد از کشته شدن برادر بزرگم او تحت شدیدترین فشارهای روحی است و از فوت برادرم برای نگهداشتن وی در سازمان سواستفاده می کنند.

من ۱۴ سال است برادرم را ندیده ام، چندین بار به عراق سفر کرده ام و با مقامات مختلفی از جمله نمایندگان مجلس و وزیر حقوق بشر عراق نیز ملاقات کرده ام ولی تا کنون موفق به دیدار برادرم نشده ام. تنها خواسته من ملاقات با برادرم بود که با عدم حمایت ها و همکاری شما فرزندان ما در فرقه رجوی به اسیری باقی مانده اند.

چگونه است که ۱۴ سال است! فریاد های ما به جایی نمی رسد. چرا فریادها و در خواست کمک و استمداد ما خانواده های بی پناه و رنج دیده را نمی شنوید!

چرا برای تسریع انتقال فرزندان واسیران قربانی فرقه که توسط سران جنایتکار سازمان و شخص رجوی خائن به گروگان گرفته شده اند کاری انجام نمیدهید.

در طی چند ماه گذشته بیش از پیش دروغ و ریای رجوی جنایتکار و فراری مشخص شده است. آنان در حال فرستادن سران درجه یک و اعضای قدیمی و نورچشمی های خود هستند و جوانان بیگناه اسیر و اعضای جدید را قربانی و بعنوان طمعه در کمپ باقی می گذارند.

در سایت های منتشره شده خبرها حاکی از این است افرادی چون فهیمه اروانی، فائزه محبت کار و فرزانه میدانشاهی و جواد خراسان، قدرت حیدری و …بسیار از فرمانده هان جنایتکار و فرزندان سران اصلی خود را به خارجه منتقل می کنند و یک مشت بیگناه و بی پناه به مانند برادر من را جلوی موشک و خمپاره می گذارند.

از شما میخواهم صدای مرا به گوش تمامی مجامع بین المللی و سازمان های حقوق بشر برسانید و ما را کمک کنید.

بیش از این زیربار ظلم های این سازمان خیانتکار و جنایت کار نروید و غلام حلقه بگوش انها نباشید.

استمداد می طلبم ابتدا فرزندان بیگناه ما را از کمپ لیبرتی منتقل کنید و اجازه ندهید بازهم سران نابکار و شخص رجوی خائن نقشه های شوم خود را پیش برده و جوانان بی پناه ما را در کمپ لیبرتی قربانی کنند و تنها خودشان را نجات بدهند.

نرگس بهشتی

۱۵ تیرماه ۱۳۹۵

 

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=5901

نوشته های مشابه

01دسامبر
حافظ جان، بیش از ۳۰ سال است چشم به راه تو هستیم / مادر در حسرت دیدار تو روز و شب می سوزد
29نوامبر
دیگر صبرمان تمام شده است
خواهر حافظ نصرتی، خطاب به برادر اسیر خود در فرقه رجوی

دیگر صبرمان تمام شده است