تاریخ : دوشنبه, ۸ آذر , ۱۴۰۰ Monday, 29 November , 2021

نمایش ویلپنت مریم رجوی در حضور پیر بازنشستگان جنگ افروز… (پولی که خرج نجات نفرات لیبرتی نشد)

  • کد خبر : 588
  • 01 ژانویه 2015 - 7:35

نمایش ویلپنت مریم رجوی در حضور پیر بازنشستگان جنگ افروز… (پولی که خرج نجات نفرات لیبرتی نشد)

سایت فرقه رجوی مدعی شد که روز گذشته در نمایش ویلپنت مریم رجوی، حدود ۶۰۰ پارلمانتر و شخصیت مختلف اروپایی و عرب و آمریکایی را به سالن سخنرانی کشانیده اند.

در این میان دهها تن از جنگ افروزترین شخصیتهای بازنشسته آمریکایی و اروپایی نیز به چشم می خورند که تعداد زیادی از آنان ضمن یک سخنرانی چند دقیقه ای، به حمایت از فرقه تروریستی مجاهدین پرداختند.famili

لیبرتی، اردوگاهی فراموش شده (مصاحبه رادیو زمانه  با عبدالکریم لاهیجی و ایرج مصداقی)

نمایش ویلپنت مریم رجوی در حضور پیر بازنشستگان جنگ افروز… (پولی که خرج نجات نفرات لیبرتی نشد)

دستمزدهای نجومی این افراد (که قبلاً بین ۲۵ تا ۶۰ هزار دلار اعلام شده بود) نشانگر اهمیت این گردهمایی برای مریم قجرعضدانلو است که با تمام وجود تلاش می کرد برای اعمال تروریستی خود مشروعیت کسب نماید.

در یک حساب سرانگشتی می توان گفت که اگر متوسط دستمزد این ۴۰-۵۰ نفر بین ۳۰ تا ۴۰ هزار دلار بوده باشد (با احتساب هزینه پرواز و هتلهای ۵-۶ ستاره)، بین ۲-۳ میلیون دلار بابت آنها پرداخت شده است.

در اینصورت، با مجموعه هزینه های مختلف جمع آوری چند هزار رنگین پوست و سایر بی خانمان های اروپایی و افغان و عرب، و همچنین خورد و خوراک آنها و سایر هزینه های اجاره سالن و امکانات و الزامات برگزاری گردهمایی، شاید بیش از ده میلیون دلار صرف شده باشد.rajavism

این در حالی است که هزینه انتقال مجاهدین اسیر در لیبرتی بسیار ناچیزتر از این و در عین حال منافع انسانی آن بسیار باارزش تر می بود. در اینصورت اگر مریم رجوی ذره ای وجدان انسانی در وجودش داشت، می توانست همه آنها را طی چندماه به اروپا منتقل نماید. اما این زن جنگ افروز و خون آشام که می داند خروج مجاهدین از عراق به معنای متلاشی شدن هرچه سریعتر تشکل مافیایی-تروریستی او و رسوا شدن هرچه بیشتر جنایتهای رهبر فرقه می باشد و مسیر دادگاهی شدن و محاکمه سران فرقه را بازتر می کند، ترجیح داد که این پولها (که برآمده از رنج و خون همان افراد و ناشی از فروش اطلاعات به صدام و موساد و عربستان می باشد)، به جیب مشتی بازنشسته جنگ افروز غربی تخلیه شود تا با کمک آنها، اعضای ساکن لیبرتی به مرور زیر بمباران کشته و نابود شوند و ایشان به همراه شوهرش مسعود رجوی راهی برای گریز از محاکمه و فروپاشی پیدا کنند.

مریم رجوی امروز به جای داشتن حمایت ایرانیان، تکیه گاه جدیدی از صدها لابیگر صهیونیست و جنگ افروز برای خود دست و پا کرده است تا شاید فرجی حاصل شده و با کمک این انگلهای جهانخوار، به مانند داعش، ارتش آزاد سوری ،طالبان پاکستان، القاعده لیبی، فاشیستها و نیونازیهای اوکرائین مورد حمایت قرار گرفته و روانه ایران شوند. غافل از آنکه مردم ایران دیگر هرگز به چنین وطنفروشان و خیانتکارانی راه نخواهند داد.

 

گزارش رادیو فردا: حضور پر رنگ و پر شمار افراد غیر ایرانی همراه با جان بولتون در تظاهرات مجاهدین خلق (فرقه رجوی) در امریکاrajavi woman

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=588