تاریخ : دوشنبه, ۷ آذر , ۱۴۰۱ Monday, 28 November , 2022

افشاگری شاهدان عینی از شوی تبلیغاتی ویلپنت پاریس

  • کد خبر : 566
  • 31 دسامبر 2014 - 8:40

امسال نیز رجوی می خواهد یک سالن چند هزار نفری را پر کرده و بعداً اعلام کند که قریب به یک میلیون نفر در آن شرکت داشتند و برای این مقصود از هیچ حقه و دروغی دست بردار نیست …

روز ۲۷ ژوئن ۲۰۱۴، فرقه مجاهدین در نظر دارد بار دیگر بک شوی تبلیغاتی در ویلپنت حوالی پاریس براه بیاندازد.

پارک و نمایشگاه صنعتی “ویلپنت” در شمال پاریس قرار داشته و در مجموع ۸ سالن بزرگ اصلی، دو آمفی تئاتر بزرگ و تعداد زیادی سالن کوچک در حاشیه دارد.

این سالن در مجموع با تمامی سالن های کوچک در حاشیه ۲۷۰۰۰ متر مربع مساحت دارد. بر اساس اطلاعات شرکت اجاره دهنده، گنجایش این سالن ۱۰۰۰۰ نفر بصورت ایستاده برای ۲۷٫۰۰۰ مترمربع زیربنای آن می باشد.

 

جمع آوری و گسیل متقاضیان پناهندگی از کشورهای مختلف اروپایی به پاریس امسال هم به همان روش سالهای قبل جریان دارد. عوامل فرقه رجوی هر روز در رفت آمد به کمپ های پناهندگی در اروپا هستند.

 

امسال نیز رجوی می خواهد یک سالن چند هزار نفری را پر کرده و بعداً اعلام کند که قریب به یک میلیون نفر در آن شرکت داشتند و برای این مقصود از هیچ حقه و دروغی دست بردار نیست. البته امسال حیله ها و روش جدیدتری را اتخاذ کرده است، به عنوان مثال به کلیه پناهندگان افغانی گفته می شود که شرکت در میتنگ یک نیروی دمکرات و شناخته شده شما را از زیر ضرب و ذره بین سیستم های امنیتی اروپا مصون می دارد و دیگر به شما شک القاعده و سلفی نخواهند کرد!

 

به عراقی های آواره به عنوان دلسوزی گوشزد می کنند که اگر بتوانی با یکی از میهمانان این متینگ مثل “جال بولتون و کندی” عکس بگیری برای همیشه در عراق و نزد نیروهایی امریکایی ساپورت شده ای.

 

در مورد پناهندگانی که در کشور اروپایی متقاضی پناهندگی هستند نیرنگ خاصی بکار می برند، به این صورت که تمامی زنها و مردها با خود عکسهایی را بهمراه دارند که از جریان سفر مریم رجوی به اروپا می باشد.

به افراد ساده لوح متقاضی پناهندگی می گویند که تو می توانی در پاریس با این اشخاص عکس بگیری و در جریان دادگاه پناهندگی به عنوان مدرک نشان قاضی بدهی و برای تو برگ برنده محسوب می شود.

 

در مورد هواداران سابق خود که چندان علاقه ای برای شرکت در این خیمه شب بازی ندارند با شور و هیجان اظهار می دارند که “جداشدگان” برای همه شما دام پهن کرده و اگر شرکت نکنید خواهند گفت که تحت تاثیر افشاگری جداشده ها قرار گرفته اید و اگر خواسته باشید ضعف نشان داده و با تمام قوا شرکت نکنید یقینا تا سال آینده در کنار رژیم قرار خواهید گرفت.

 

جمع آوری سیاهی لشگر در پاریس و اعلام ارقام دروغین و به هوا کردن بادبادک اگر قرار بود مشکلی از فرقه رجوی بگشاید تاکنون باید این عمل کمکی به این فرقه ی به گل نشسته کرده باشد.

 

سال گذشته فیلمی که فردی ناشناس از مراسم گردهمایی این گروهک در سالن ویلپنت پاریس (۲۰۱۳) منتشر کرد، واقعیت این شوی تبلیغاتی را افشاء کرد.

 

در این فیلم به خوبی نشان داده می شود که اکثریت قریب به اتفاق شرکت کنندگان، ملیتی غیر ایرانی داشته و همانگونه که جداشده های این فرقه می گویند گدایانی هستند که از برخی کشورهای آفریقایی، آسیایی و برخی کشورهای اروپایی جمع آوری شده اند و به وعده چند وعده غذای گرم و مقداری کمک مالی به این مراسم آمده اند.

سیاهی لشکر شرکت کننده در این مراسم همچنین به دلیل ناآشنایی به زبان فارسی در حین سخنرانی مریم رجوی سرکرده فرقه رجوی به رفت و آمد در سالن، گفت‌وگو با هم، گرفتن عکس یادگاری و شوخی و خنده می پردازند.

 

جمع آوری پناهندگان و هنرپیشگان اجاره ای و دانشجویانی که هیچ کدام فارسی نمی دانند و گرفتن عکسهای شلوغ و تار و اعلام آمار تقلبی از قول خبرگزاری ها و به صحنه آوردن مسئولین سابق و از کار افتاده دول مختلف و شعر و شعار تاکنون نه تنها کمکی به این فرقه در حال انقراض ننموده بلکه بیشتر عوامفریبی و بیگانه پرستی آنها را آشکار می کند.1273341_989

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=566