• امروز : دوشنبه - ۷ فروردین - ۱۴۰۲
  • برابر با : Monday - 27 March - 2023

تبریک به تمامی کارگران و زحمتکشان به مناسبت روز جهانی کارگر

  • کد خبر : 5445
  • 01 می 2016 - 5:43

تبریک به تمامی کارگران و زحمتکشان

به مناسبت روز جهانی کارگر

با سلام و درود بی کران خدمت همه کار گران و زحمت کشان در سراسر دنیا به خصوص کار گران و زحمت کشان در اقصی نقاط ایران ؛ بله همانطور که می دانید هرساله روز اول ماه می روز جهانی گار گران و زحمت کشان و ستمدیدگان نامگذاری شده است و در این روز هرساله کارگران با بر پایی راهپیمایی های با شکوه و عظیم نظرات و پیشنهادات خود را از طریق سندیکاهای کارگری به گوش دولتمردان و مسئولین کشوری می رسانند.

اما در این میان فرقه های سود جو و فرصت طلب و داعش صفتی همچون فرقه رجوی وجود دارند که بجای اینکه از حق و حقوق از دست رفته کارگران حمایت و پشتیبانی نمایند، از فرصت استفاده کرده و خودشان را ارضا می نمایند و نظرات و دیدگاه های کثیف و مشمئز کننده فرقه ای را از طریق رسانه های خود در روز حمایت از محرومان بیان می کنند.

بله فرقه هایی همچون رجوی از کارگران و زحمت کشان به هر شکل ممکن سوء استفاده می کنند و حتی به حقوق و دست مزد کم این کار گران رحم نمی کنند و برای پر کردن جیب هایشان از این عزیزان کمک های مالی اجتماعی دریافت می کنند و برای عیش و نوش خود استفاده می کنند.

بله هم خونخواری و هم دسترنج ای عزیزان را با هم مسعود و مریم رجوی خورده و برای راحتی و آسایش خویش کاخ و تا ج و تخت مهیا می سازند.

آری رجوی به این چیزها راضی نمی شد بلکه از این کارگران و زحمت کشان برای سپر دفایی خودش و دیگر به اصطلاح مسئولین تشکیلاتی فرقه ای استفاده کرده و می کند .

بله بیشتر کسانی که در اشرف و در لیبرتی کشته شده اند تا به امروز به جز اندک شماری همه و همه از زحمت کشان بودنند.

همه کسانی که در زندانهای شاه و شیخ کشته شده اند و به پای چوبه های دار رفتند از محرو مان و طبقه متوسط جامعه بودند که رجوی به دلیل شارلاتان بازی هایی که میکرد و مخ ها را مسخ خود میکرد تا خودش را بالا و بالاتر ببرد این عزیزان را قربانی وعده و وعید های خود میکرد.

بله این رجوی که امروز همچون جانوران موزی در دل خاک پنهان شده است چنین ماهیتی رذیلانه دارد که از همه چیز و همه کس برای بقای وجود نگینش سوء استفاده کرده و می کند و امروز با نزدیک شدن به روز جهانی کار و کار گر خودش را پیش کسوت دانسته و پرچم حمایت از حق و حقوق کار و کار گر را بر دست گرفته است و از حقوق از دست رفته کار گر و میزان در آمد ها و خط فقر سخن بر زبان می آورد.

براستی باید از رجوی پرسید که کی و کجا و چگونه و در چه زمانی تو و تشکیلات داعشی ات از زحمت کشان و مستضعفان به نفع خودشان حمایت کرده و می کنید.

سید امیر موثقی  آلمان کلن

(پایان)

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=5445