تاریخ : سه شنبه, ۱۲ مهر , ۱۴۰۱ Tuesday, 4 October , 2022

کمپین خانواده های اسرای فرقۀ رجوی هیچ سخنگو یا دادستانی ندارد

  • کد خبر : 5062
  • 05 فوریه 2016 - 21:31

کمپین خانواده های اسرای فرقۀ رجوی

هیچ سخنگو یا دادستانی ندارد

MKO Families' Campaign

ما اعضای کمپین خانواده های اسرای فرقۀ رجوی اعلام می کنیم که هیچ فردی را به عنوان سخنگو یا دادستان این کمپین نمی شناسیم.

اخیراً فردی به نام ارشیا ارشادی در مقالاتی که در برخی سایت ها منتشر شده خودش را با عنوان «دادستان افتخاری و نمادین خانواده های قربانیان رجوی» معرفی کرده است در حالیکه مضمون مقالاتش تماما توهین به قربانیان اسیر این سازمان و برخی جدا شدگان و افشا کنندگان ماهیت واقعی و رفتارهای فرقۀ رجوی و توهین به خانواده های آنها و مشخصاً به شخص و خانوادۀ مرحوم عباس محمد رحیمی است که از جدا شدگان فرقه بود و اخیرا در لندن درگذشت و فرقۀ رجوی همسرش را که اکنون در لیبرتی است علیه او تحریک و از زبانش علیه او به لجن پراکنی پرداخت.

کمپین خانواده های اسرای فرقه اعلام می کند که چنین کسی مطلقاً ارتباطی با ما خانواده های اسرای فرقه نداشته و ندارد و هیچ کاری هم برای ما خانواده ها و اهداف کمپین و در رأس آن دیدار با عزیزانمان انجام نداده است.

خانواده های اسیران فرقه رجوی هیچ نیازی به سخنگو و دادستان هم ندارند، خانواده ها خود بهترین سخنگو و وکیل برای اسیران در بند در فرقه رجوی هستند.

کمپین خانواده ها هیچ فرقی بین خانواده های اسیران فرقه نمی گذارد و از فعالیتهای همۀ جداشدگان و خانواده ها در افشای فرقۀ رجوی و  کمک به تحقق اهداف خانواده های اسرای این فرقه حمایت می کند.

کمپین خانواده های اسرای فرقۀ رجوی

soraya-LIberty Come

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=5062