• امروز : چهارشنبه - ۱۵ آذر - ۱۴۰۲
  • برابر با : Wednesday - 6 December - 2023
منصور براهویی

چهره واقعی رجوی را به همه جهانیان افشا می‌کنیم

  • کد خبر : 39149
  • 29 آوریل 2023 - 11:50

منصور براهویی، عضو نجات یافته از فرقه رجوی در آلبانی گفت: ما جداشده ها خوب می دانیم که مجاهدین خلق درون مناسباتشان با اعضای خود چه کارها که نمی‌کنند و ما آن را افشا می‌کنیم.

وی در یادداشتی درباره این که چرا مجاهدین از افشاگری اعضای سابق خود این قدر می ترسند، نوشت: ما جداشده‌ها چهره واقعی و پنهان مجاهدین را برای عموم مردم ایران و کسانی که به این سازمان پول و امکانات می‌دهند آشکار خواهیم کرد تا اشخاص سیاسی جهان که دروغ های مریم و مسعود رجوی را باور می کنند، آگاه کنیم. به همین خاطر هم مجاهدین از ما جداشده ها خیلی وحشت دارند.

براهویی با طرح پرسش هایی از سران فرقه رجوی خطاب به آنها اظهار کرد: شما که دم از دموکراسی و آزادی و حق بیان می زنید، پس چرا به اعضای خودتان که درون مناسبات خودتان هستند حق آزادی بیان نمی دهید؟ چرا اجازه دیدار اعضای خودتان با خانواده هایشان را نمی دهید؟ مگر اینها حق اولیه هر انسانی نیست؟ تازه حالا هم برای خیلی ها که به دلیل همین جنایت‌ها از مناسبات شما جداشدند در کشور آلبانی مارک مزدوری می زنید و با پول آنها را به جهت گفتن حقایق به زندان می اندازید. مجاهدین خلق همیشه سعی کردند با دروغ و فریب خود را یک نیروی مردمی جا بزنند ولی ما این دروغ را به همه جهانیان افشا خواهیم کرد.

انتهای پیام

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=39149

نوشته های مشابه

03دسامبر
به وقت محاکمه
واکنش رجوی‌ها در آستانه برگزاری دادگاه سران این فرقه در ایران

به وقت محاکمه