• امروز : شنبه - ۱۸ آذر - ۱۴۰۲
  • برابر با : Saturday - 9 December - 2023

وقتی جانیان ضد بشر برای دانش‌آموزان معصوم یقه‌درانی می‌کنند + تصاویر

  • کد خبر : 38482
  • 07 مارس 2023 - 12:20

تحرکات جریان نفاق در فضای مجازی بازهم پرده از ماهیت پلید فرقه رجوی برداشته و دخالت آنها در موضوع مسمومیت دانش آموزان را نمایان تر ساخته است.

به گزارش فراق، اخبار مسمومیت های پی در پی دانش آموزان معصوم در مدارس برخی استان ها حکایت از پشت پرده ای ننگین از جنگ ترکیبی و هیبریدی دشمنان اسلام و انقلاب علیه ملت بزرگ ایران دارد.

این روزها خوشحالی جریان نفاق از مسمومیت های مشکوک دانش آموزان در رسانه های دشمن، در قالب توئیت های متعدد و خط دهی های مستمر هر روز نمایان تر شده و ماهیت غیرانسانی و ضد حقوق بشری آنان را هویداتر می نماید. 

پر واضح است دشمنی که درجنگ ترکیبی ماه های اخیر با تمام توان و در قالب های مختلف به میدان آمده و سعی در ترغیب و تشویق مردم به اغتشاش را داشت، با هوشیاری و بصیرت مردم قدرشناس و فهیم ایرران شکست مفتضحانه ای خورد و در پی آن ناامید و سرگردان و مستأصل به دنبال روشن ماندن آتش فتنه و ناآرامی هاست تا شاید جانی دوباره به جریان بی رمق فتنه بدمد؛ لذا این بار وقیحانه و در نهایت بی شرمی و بی رحمی به جان دانش آموزان معصوم افتاده و ماجرای مسمومیت کودکان معصوم این مرز و بوم را در برنامه خود گنجانده است.

تردیدی نیست که با هوشیاری مردم و مسئولان و تدابیری که برای حل این ماجرا اتخاذ شده به زودی شاهد اخبار خوبی از دفع مجدد فتنه و رسوایی دیگر بدخواهان ملت ایران خواهیم شنید.

رشته توئیت های زیر گویای اوج پلیدی و پستی منافقان و اسلام ستیزان است. وقاحت این جانیان ضد بشری را در تصاویر زیر ببینید:

انتهای پیام

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=38482

نوشته های مشابه

07دسامبر
فیلم «سرهنگ ثریا» زاویه دید جدیدی را فراروی مخاطب می‌گشاید
04دسامبر
آمریکا با ایجاد بهشت امن برای رهبران تروریست فرقه رجوی، ریاکاری می‌کند
سخنگوی وزارت امور خارجه ایران در واکنش به گزارش سالانه تروریسم وزارت خارجه آمریکا

آمریکا با ایجاد بهشت امن برای رهبران تروریست فرقه رجوی، ریاکاری می‌کند