تاریخ : دوشنبه, ۲۷ دی , ۱۴۰۰ Monday, 17 January , 2022
سند جدید از اقدامات خصمانه رجوی‌ها علیه ملت ایران

تحریم وارد کننده غذا و دارو به ایران با میانجی‌گری رجوی‌های‌ کفتارصفت

  • کد خبر : 32423
  • 16 دسامبر 2021 - 12:08

در گزارشی که اخیرا به دست فراق رسیده مشخص شد «روزبه پیروز» یکی از کارآفرینان موفق ایرانی که فعالیت‌های گسترده و تأثیرگذاری برای واردات غذا و دارو در ایران انجام می داد با میانجی گری رجوی ها در تحریم اتحادیه اروپا قرار گرفته است.

به گزارش فراق، این فرقه جنایتکار و تروریستی در سال‌های اخیر برنامه‌های بسیاری برای تخریب کارآفرینان و سرمایه‌گذاران داخلی و ایرانیان خارج از کشور که قصد جذب سرمایه‌گذار و سرمایه خارجی در ایران داشته‌اند را اجرا کرده و نشان داده است از هر اقدامی برای رنج رساندن به ملت ایران دریغ نمی‌کند.

نمونه موفقی از این کارآفرینان «روزبه پیروز» است، پیروز به عنوان یک کارآفرین و سرمایه‌گذار موفق در خارج از کشور به حساب می‌آید که بعد از تصمیم برای بازگشت به ایران مبلغ قابل توجهی از سرمایه شخصی خود را وارد کشور کرد و در سال ۱۳۸۴ گروه مالی فیروزه را راه‌اندازی نمود و در ۱۶ سال فعالیت گروه مالی فیروزه ارزش آفرینی‌های بسیاری در زمینه‌های مختلف داشته و به عنوان یکی از افراد شاخص جذب سرمایه و سرمایه‌گذار خارجی برای کشور شناخته می‌شود که بین کشورهای دنیا و داخل کشور پیوندهای اقتصادی به وجود می‌آورد.

وی بنیانگذار جایزه پیروز در حوزه کارآفرینی است که هر ساله به کارآفرینان برتر کشور اهدا می‌شود. در این گزارش، از روزبه پیروز به عنوان یک نمونه از جمع سرمایه گذاران ایرانی دوستدار ایران یاد می‌شود که فرقه رجوی برای وی به عنوان یک ایرانی و سرمایه‌گذار از خارج برگشته طی سال‌های اخیر مشکلاتی ایجاد کرده‌ است.

از همان ابتدای فعالیت گروه مالی فیروزه که یک صندوق برای جذب سرمایه خارجی برای ایران زده شد، مزدوران فرقه رجوی مقاله‌ای را در سایت‌های مختلف اینترنتی منتشر کردند که روزبه پیروز هدفش کمک به حکومت جمهوری اسلامی است و دستش با جمهوری اسلامی در یک کاسه است.

به نوشته ایسنا، روزبه پیروز مدتی سهامدار شرکت «ایرالکو» بود و به عنوان نایب‌ رئیس هیأت مدیره در آن فعالیت می‌کرد که مدتی در لیست تحریم‌های اتحادیه اروپا قرار گرفت و رجوی ها مقاله‌ای علیه وی منتشر کردند و تصویر او را در کنار سانتریفیوژها قرار دادند که روزبه پیروز در حال کمک به برنامه هسته‌ای ایران است، اما بعدها با حکم دادگاه اروپایی ایرالکو از لیست تحریم‌ها درآمد.

پیروز مدتی عضو هیأت مدیره یک بانک بود که فعالیت‌های گسترده و تأثیرگذاری برای واردات غذا و دارو در کشور انجام می‌داد و فرقه رجوی مقالات بسیاری علیه وی و مدیرعامل بانک مذکور منتشر کردند که این‌ها به دنبال دور زدن تحریم‌ها هستند.

مدت‌ها رجوی ها تمامی برنامه‌هایی که وی در خارج از کشور برای کمک به جذب سرمایه برای ایران شرکت می‌کرد را نشانه گرفتند و بعد از مصاحبه با یکی از شبکه‌های اقتصادی دنیا مقالات بسیاری را در سایت‌های ایرانیان خارج از کشور منتشر و توزیع کردند که روزبه پیروز دلال حکومت ایران است.

عواقب سیاه‌نمایی و سم‌پاشی‌های فرقه رجوی به همین جا ختم نشد و یک بانک معتبر خارجی حساب وی را بعد از ۲۰ سال به دلیل مطالب منتشر شده توسط فرقه رجوی در اینترنت بست، این مشکلات بانکی تا به امروز هم ادامه داشته و سال گذشته یک بانک اماراتی نیز برای وی حساب باز نکرد و طی ایمیلی لینک‌های تخریبی فرقه در فضای اینترنت را برای وی ارسال و اعلام کرد به خاطر این مطالب باید به ما پاسخ بدهی و در نهایت حسابی برای ایشان باز نشد.

این اقدامات خصمانه فرقه رجوی باعث شده بانک‌های خارجی حساب‌های موجود و فعال وی را ببندند که این امر برای امورات جاری زندگی او مشکلاتی ایجاد کرد و حتی برای افتتاح حساب جدید هم وی با مشکلات عدیده ای مواجه شد.

هدف فرقه رجوی از ایجاد این گونه فشارها برای روزبه پیروز و سایر سرمایه‌گذاران دوستدار ایران این است که رابطه اقتصادی ایران و دنیا را قطع کنند و هر کسی در این عرصه فعال است انگیزه خود را از دست بدهد.

تعدادی از مطالب تخریبی منتشر شده توسط فرقه رجوی که علیه روزبه پیروز در فضای مجازی منتشر شده است:

انتهای پیام / فراق

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=32423