• امروز : یکشنبه - ۶ اسفند - ۱۴۰۲
  • برابر با : Sunday - 25 February - 2024

خاموشی خورشیدی عاشق در فراق یار / همسر «نورمراد کله جویی» از اسیران دربند فرقه رجوی دارفانی را وداع گفت

  • کد خبر : 20588
  • 13 می 2019 - 9:53

با درود و اندوهی عمیق در منتهای ناباوری مطلع شدیم خانم خورشید رشیدی فر، همسر نورمراد کله جویی از اسیران دربند فرقه رجوی دارفانی را وداع گفته است. زنی که زندگی با همسرش را با عشق آغاز کرد .
مادر شدن که یکی از سخت ترین چالش هایی است که یک زن می تواند در زندگی اش داشته باشد را تجربه کرد. برای شیرزنانی همچون خانم خورشید رشیدی فرکه همسرش نورمراد کله جویی دراوایل جنگ به اسارت ارتش عراق درآمد و تا به حال که فردی سالخورده و گرفتار در فرقه رجوی است، به سختی گذشت و بار این مسئولیت را به عنوان تنها سرپرست فرزندان خود آن هم با پنج بچه قد و نیم قد که بزرگترینشان شهلا کلاس پنجم دبستان بوده را به تنهایی به دوش کشید و همچنان چشم به راه همسر خود بود تا شاید روزی همسرش بازگردد .

واقعا چه زخم هایی که فرقه جنایت کار رجوی به تن وجان خانواده های اعضای اسیر نزد، از ترور و خونریزی تا اسارت عزیزانمان به نام آزادی . دراین سالیان فرقه رجوی مرد خانواده را به گروگان خود گرفت واجازه هیچ تماسی با همسر و فرزندانش را به وی ندادند که مبادا به هوای عشق خانواده یکی از گروگانهایش را از دست بدهد .
مرحومه خورشید رشیدی فر و دختر این مادر مهربان و جسور خانم شهلا کله جویی سالیان سال پیگیر پدر خانواده و برگرداندن او به کانون خانواده بودند ولی متاسفانه این فرقه مخرب و فریبکارهیچگاه اجازه ندادند حتی ارتباطی بین آنها برقرارشود. واقعا رجوی با فریب و نیرنگ زندگی یک نسل را به نابودی کشاند و نه تنها فرزندان این خانواده بلکه خانواده های زیادی را از آغوش گرم و لبخند شیرین پدران و مادران محروم و درخواست دیدار وتماس هر خانواده را با لقب مزدور جواب داد.

خانواده کله جویی هم مانند دیگر خانواده ها قربانی و از فرقه رجوی زخمهای زیادی برتن دارند. تا درد انتظار را نکشی نمی فهمی حال یک منتظر را، بنابراین مریم قجر و همسر مجهولش باید جوابگوی نه تنها خانواده کله جویی بلکه تمامی خانواده ها و پدران ومادرانی که درفراق عزیزانشان همواره چشمانشان پرازاشک بوده، باشند .
کمیته زنان شاخه انجمن خوزستان ضمن عرض تسلیت مجدد به خانواده محترم کله جویی این اطمینان را می دهد تا درد و رنج هایی که فرقه رجوی طی سالیان برمادران، همسران و تمامی خانواده های اعضای اسیر فرقه وارد کرده را افشا و تا آزادی تمامی اعضای دربند فرقه یک دم از پا ننشیند.

به راستی رجوی ملعون ومریم نفرین شده چه می دانند وداعی غریبانه یک همسر و مادر دلسوخته در اوج تمنای مادرانه یعنی چه؟ و چه دردناک است این رفتن از بس آرزو دارد؟

پایگاه خبری-تحلیلی فراق درگذشت این همسر فداکار و مادر دلسوز را به تمامی خانواده های اسیران فرقه رجوی تسلیت عرض می نماید.

انتهای پیام / انجمن نجات مرکز خوزستان

 

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=20588