• امروز : شنبه - ۲۰ خرداد - ۱۴۰۲
  • برابر با : Saturday - 10 June - 2023

امسال هم روسیاه خواهید ماند

  • کد خبر : 18356
  • 15 نوامبر 2018 - 12:34

امسال در مراسم ویلپنت فرقه رجوی پیامی از طرف حامی های خودش به طور مشخص «جان بولتون» که بعداً مشاور امنیت ملی دولت دونالد ترامپ در آمریکا شد، مبنی بر سرنگونی دولت ایران در جشن هر ساله بیست و دوّم بهمن ۹۷ خبر داد.

از اینکه ترامپ از ورود به کاخ ریاست جمهوری آمریکا با کینه به دولت ایران و مردم ایران کارش را شروع کرد شکی در آن وجود ندارد، ولی باید ریشه این دعوا را پیدا کرد. البته ترامپ به نظر من بیمار می باشد و این بیماری عاقبت خوبی نخواهد داشت،چون با این عمل کرد دولت مردان آمریکا ،همانطور که خودتان هم ناظر ماجرا هستید جهان را به سوی یک جنگ جهانی دیگر سوق می دهند، یعنی همان چیزی که تروریست ها به دنبال آن هستند.

پیامی از جانب رهبر ممنوع التصویر، ممنوع الصدا و مجهول المکان مجاهدین خلق که هنوز مرده یا زنده بودنش تعیین تکلیف نشده، خطاب به ارتش آزادی بخش ملی در رسانه های فرقه رجوی قرائت گردید.   مسعود رجوی بعد از مدتها غیبت دوباره با انتشار نوار ویدیویی مبنی بر اینکه امسال سال سرنگونی ایران هست و باید امسال در بیست و دوّم بهمن در تهران جشن بگیریم پدیدار گردید، حالا باید دید این سازمان انقلابی که تمامه پایه و بنیادش بر نابودی امپریالیسم شکل گرفته بود خودش را در مقابل چه چیزهایی فروخته است چون معامله یک طرفه نیست باید دید اینها در مقابل آمریکا چه وعدهایی داده اند که آنها تصمیم بر این گرفته اند که شخصی به نام جان بولتون بیاید و در نشست هفتاد و دو ملت شرکت کند و وعده سرنگونی دولت ایران را به مردم ایران نوید دهد؟

این با عقل جور در نمیاد چون سازمان مجاهدین به تازگی از لیست تروریستی آمریکا بیرون آمده است و آن هم فقط به خاطر فشار بر روی دولت ایران و ماجرای جابجایی نیروهای فرقه از عراق به کشور ثالث بود، و اگر آنها همچنان در لیست باقی می ماندن باید به جای کشور سوّم برایشان به دنبال زندان می گشتند.

جالب اینجاست چون می دانستند که اعضای در بند آنها دگر برای حرفهای آنها تره هم خورد نمی کنند دست به دامن جان بولتون شدند که ما از شما خواهش می کنیم که بیایید و در مقابل هزاران دلار فقط وعده سرنگونی ایران را به تاریخ امسال عنوان کنید.

و امّا تو مریم رجوی، این پیام ها نه به جان و نه به دست هیچ کس دیگری دگر رنگی ندارد و همانطور که خودت شاهد هستی و الان مدتهاست برای این بندگان بی خبر از همه جا، نشست وعده سر خرمن می دهی، روز به روز از تعداد آدمّها در بند تو کم می شود و خواهی دید که این بیست و دوّم بهمن هم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد.

مریم رجوی، تو نه الان بلکه هزار سال دگر هم نخواهی توانست حتی بر یک جوی آب حاکمیت کنی چه برسد به ایران، امسال هم مثل هر سال روی سیاهتان بر مردم و همه ی آن چند هزار نفری که هوادار شما هستند و یا بهتر بگویم جیره خوارهایتان خواهد ماند.

علیرضا نصراللّهی

انتهای پیام / انجمن یاران ایران

 

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=18356

نوشته های مشابه

31می
مسعود رجوی کفتر چاه است و از ته آن قدقد می‌کند
روایت محمدرضا مبین، از روزی که سر و کارش به قضائیه جلادان رجوی افتاد

مسعود رجوی کفتر چاه است و از ته آن قدقد می‌کند

31می
مخفیانه وارد تلگرام شده و توانستم به برادرم وصل شوم
روایت «باقر محمدی» از نحوه ارتباط‌گیری خود با برادرش پس از 32 سال

مخفیانه وارد تلگرام شده و توانستم به برادرم وصل شوم