• امروز : شنبه - ۲۰ خرداد - ۱۴۰۲
  • برابر با : Saturday - 10 June - 2023

همه در داخل کمپ رجوی پیر شدند / بیماری و افسردگی فرقه رجوی را فرا گرفته است

  • کد خبر : 17590
  • 13 اکتبر 2018 - 9:36

یکی از خبرنگاران آزاد در آلبانی ، با تلاشی بی نتیجه برای ورود به اردوگاه مانز ، چنین گفته است :
«از بچه های نسل جدید دربین آنها دیده نمی شود و در داخل کمپ همه پیر شدند !»

از هر کسی سراغ مجاهدین را می گیریم ، در داخل یا خارج ، عموما اگر اسم سازمان مجاهدین را شنیده باشند ، یا لعن و نفرین می کنند ، یا در بهترین حالت می گویند ، یک فرقه منحرف است که تعدادی از فرزندان ایران را بدبخت کرده است و ما کاری به کارش نداریم.
مرداب رجوی در آلبانی ، به حدی گندیده که بوی تعفن آن همه جا را فرا گرفته است. دیگر مردم آلبانی هم گرفتار زیاده خواهی های این گروه شدند و از عبارت « دولت در دولت » یاد می کنند .
دولت در دولت ، اصطلاحی بود که بیشتر در کشورعراق در مورد فرقه استفاده می شد و منظور این بود که اینها کسانی هستند که اگر رو بدهی ، شورش را در می آورند. امروز هم در آلبانی کم کم شروع کردن به پوشال کاری و ساختارسازی های فرقه ای !
مرداب آلبانی پس از بیست و اندی سال ، سرکوب و دیکتاتوری فرقه ای در عراق ، تنها می تواند انتظاری کوتاه یا طولانی برای مرگ یک فرقه باشد.
بیماری و افسردگی و احساس تنهائی ، جای جای این گروه سکتاریستی را فرا گرفته است ، هر روز خبر مرگ است که از درون فرقه بگوش می رسد. هر روز سایه سیاه نگون بختی و سیاه بختی است که از درون این تشکیلات به گوش می رسد. تمامی هم ندارد . یک روز یک نفر غرق می شود ، فردایش یک زن از بیماری نامعلومی جان می دهد. لابد فردا هم یک بیماری مرموز دیگر ، علت مرگی اعلام می شود . تکثر و سرزندگی و شکوفائی و نشاط و … دیربازی است که از این فرقه رخت بر بسته است.
در این میان شور بختی و بد بختی است که دامان مریم را گرفته و ول نمی کند. مریمی که به شوهر اولش پشت کرد و در سودای قدرت در ایران ، در آغوش مسعود ، آرام گرفت ، آرام ، نه آشوب گرفت .
پائیز و برگ ریزان مجاهدین دیربازی است که آغازگشته و هر روز شاهد ریزش نیروئی و فرار کادرها هستیم . رجوی ها ، واقعا کی می خواهند از گذشته درس بگیرند ؟ کوس رسوائی رجوی ها ، در جهان زده شده است .
آن روز که در زندان های انفرادی در اشرف امثال اسداله مثنی، فروغ پاکزاد، نعمت اولیائی و دیگران عربده می کشیدند و سرمست از قدرت پوشالی صدام حسین بر گوش امثال من سیلی ها می نواختند  باید فکر این رسوائی و بدبختی امروزشان را می کردند. مثال رجوی ها، درعراق و آلبانی مثال گروهی است که هم از گندم ری جا ماندند و هم از خرمای بغداد.

نوشته فرید

انتهای پیام / انجمن نجات مرکز آذربایجان شرقی

 

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=17590

نوشته های مشابه

10ژوئن
وقتی مسعود رجوی به سوی خیانت پرواز کرد
به بهانه سال‌روز یک خفت تاریخی

وقتی مسعود رجوی به سوی خیانت پرواز کرد

31می
مسعود رجوی کفتر چاه است و از ته آن قدقد می‌کند
روایت محمدرضا مبین، از روزی که سر و کارش به قضائیه جلادان رجوی افتاد

مسعود رجوی کفتر چاه است و از ته آن قدقد می‌کند