تاریخ : یکشنبه, ۷ آذر , ۱۴۰۰ Sunday, 28 November , 2021

ضربه بزرگ زنان شورای مرکزی به مریم رجوی

  • کد خبر : 17255
  • 13 سپتامبر 2018 - 18:43

خبر فرار جمعی زنان از فرقه مخوف رجوی را احتمالا شنیده اید. خبری که مثل بمب در همه رسانه های اجتماعی صدا کرد. الحق والانصاف که باید به مریم رجوی وانقلابش درود فرستاد که اینطور دارد در قلب بورژوازی می جنگد و در مقابل موشکهای مخملی ایستاده است.

همان انقلابی که با آن مریم رجوی افراد را به بدترین شکل ممکن تحت استثمار قرار می دهد ومانند بردگان تسمه از گردن آنان می کشد.

انگار همین دیروز بود که خبر شورای رهبری شدن همه این زنان را از تلویزیون خود اعلام کردند واینکه هر یک از این زنان، یک عضو شورای رهبری یا بفرمایید شورای فرموده از طرف خانم رجوی هستند.

حالا همین دختران و زنان با زدن یک ضربه بزرگ به مریم رجوی به وی فهماندند که دیگر بیش از این نمی شود با آنها بازی کرد و آزادی آنها برایشان مهمتر و واجب تراز هرعنوان و وصله ناچسبی است.

آری باید یک خسته نباشید به این شیر زنان گفت و یک خیطی برای حضرت والامقام عرض کرد که این همه سنگ انقلاب مریم  را برسینه نامبارک خودشان می زدند.

باشد تا این شیاطین پست پاسخ همه کارهای خود را در قبال مردم ایران بدهند وهر چه بیشتر شاهد آزادی واز بند رستن دختران و پسران ایرانی از قید این جانیان باشیم.

یادداشت از ش. صولتی

انتهای پیام / فراق

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=17255

نوشته های مشابه

27نوامبر
ریزش نیرو در فرقه رجوی و نابودی کامل نزدیک است
جداشدگان از چنگال فرقه رجوی در آلبانی، تحت حمایت انجمن ایرانیان قرار می‌گیرند

ریزش نیرو در فرقه رجوی و نابودی کامل نزدیک است