• امروز : شنبه - ۲۰ خرداد - ۱۴۰۲
  • برابر با : Saturday - 10 June - 2023

منافقین در همه حال مورد تنفر ایرانیان هستند

  • کد خبر : 15724
  • 04 جولای 2018 - 10:44

مراسم سالانه فرقه طبق معمول با حمایت جنگ طلبان غربی و پولی که قاعدتا توسط سعودی ها تامین شده برگزار شد. رجوی ها مهمانان رنگارنگ خارجی را به ویترین این برنامه آوردند تا به آن اهمیت و اعتبار ببخشند و خود را مطرح نمایند . هرچند دست شان خیلی پر نبود و اکثر شرکت کنندگان خارجی همان هایی بودند که به گفته خودشان سال هاست در این برنامه شرکت می کنند و به گزارش خبرگزاری های داخلی و خارجی پول های هنگفتی هم بابت شرکت کردن در برنامه می گیرند. هر چند برخی از معروف ترین و معتبرترین افرادی که در دوره های قبل شرکت داشته و سخنرانی می کردند مثل «جان بولتن» آمریکایی و «ترکی الفیصل» عربستانی در برنامه امسال فرقه شرکت نکردند . اما طبق معمول آنچه فرقه رجوی نداشت و نتوانست به صحنه بیاورد و مهمترین کمبود برنامه آنها می باشد «مردم ایران و مهمان ایرانی» بودند .

مردم ایران همان ماده و مبنایی هستند که فرقه تروریستی رجوی را دشمن و خائن شمرده و در هیچ شرایطی حاضر به همراهی و همکاری با این فرقه تروریستی و سران وطن فروش آن نیستند . نبود این ماده مبنایی است که باعث می شود علیرغم حضور افراد خارجی ، فرقه نتواند با راه انداختن چنین شوهایی هم اعتبار کسب کند . نه تنها اعتباری کسب نکردند بلکه عدم حضور ایرانیان باعث بی اعتباری بیش از پیش هم شده و خواهد شد .

جا زدن تورریست های اروپای شرقی یا دانشجویان لهستانی و یا پناهجویان افغانی و سوری به عنوان مردم ایران حالا دیگر کارت سوخته ای است و کسی را نمی فریبد هر چند رجوی های حیله گر همچنان آن را بکار می گیرند .
روزنامه انگلیسی گاردین در گزارش خود درباره گردهمایی فرقه تروریستی رجوی در پاریس فاش نمود که بخش زیادی از افراد حاضر در این گردهمایی، توریست‌هایی بودند که با وعده سفر رایگان به فرانسه به محل جلسه آورده شده بودند.
به نوشته این روزنامه، بخشی از مهمانان این مراسم که ، مقامات سیاسی سابق کشورها بودند، اما بخش اعظمی از افراد حاضر در این مراسم، پناهجویان و اتباع کشورهای اروپای شرقی بودند که با وعده سفر توریستی رایگان در این تجمع شرکت کرده بودند.
طبق گزارش گاردین، روز شنبه حدود ۴ هزار نفر با اتوبوس به پاریس آورده شدند و پرچم فرقه به دست آنها داده شد یا از آنها خواسته شد که کلاه‌های زرد رنگی که نام مریم قجر برروی آنها نوشته شده بود را بر سر بگذارند. از این تعداد، نیمی از آنها اتباع کشورهای لهستان، چک، اسلوواکی، آلمان و سوریه بودند که در پاسخ به یک فراخوان فیس‌بوکی که وعده سفر به پاریس به همراه غذا و محل اقامت چندروزه را تنها در ازای ۲۵ یورو به آنها داده بود، در این همایش شرکت کرده بودند.
به نوشته این روزنامه انگلیسی، صدها پناهجوی سوری ساکن آلمان نیز با این وعده به پاریس آمده بودند که بسیاری از آن‌ها در طول سخنرانی‌ها زیر درختان چرت می‌زدند! یک زن جوان سوریه‌ای که به همراه دو فرزندش در این نشست حضور داشته، به گاردین گفته است: «ما فراخوان شرکت در این همایش را در فیس‌بوک دیدیم و تصمیم گرفتیم برای تعطیلات به پاریس بیاییم. من قبلا هرگز پاریس را ندیده بودم و درباره مجاهدین خلق هم چیزی نمی‌دانم.»
فرقه رجوی شاید :
* حامیان زیادی در بین جنگ طلبان ضد ایرانی در غرب و آمریکا داشته باشد .
* پول زیادی داشته باشد و بتواند سبیل مهمانان خارجی را چرب کند .
* با کمک جنگ طلبان آمریکایی و اسرائیلی ها نامش از لیست تروریستی کشورهای غربی خارج نموده و مدعی دمکراسی طلبی و آزاد خواهی بشود .
اما :
* مردم ایران به حدی از این گروه متنفرند که حتی مخالفین جمهوری اسلامی هم حاضر به پذیرش ننگ همراهی با آنها و شرکت در برنامه آنها نیستند .
* این فرقه نمی تواند صدها نفر ایرانی که خارج از تشکیلات و هواداران ثابت و مشخص خودشان را در اروپا و آمریکا جمع کرده و به مراسم سالانه خود بیاورند .
* هیچ شخصیت ایرانی حاضر به شرکت در مراسم آنها نیست .
* سران این فرقه حتی نمی توانند اعضای فرقه را به صورت آزادانه و نه به صورت کنترل شده به این برنامه بیاورند .
نتیجه آن که رجوی ها هر چقدر که بخواهند با زیور آلات تقلبی و مواد آرایشی فاسد شده ای به اسم شخصیت های سیاسی سابق ، خود را بزک کرده و معتبر جلوه دهند ، اما چون هیچ حمایتی در بین ایرانیان نداشته بلکه مورد تنفر ایرانیان نیز هستند ، اقدامات آنها همچون برگزاری برنامه سالانه در ویلپنت ، فقط باعث بی آبرویی بیشتر آنان شده و و بی اعتباری آنان را بیشتر مشخص می نماید .

یادداشت از صالحی

انتهای پیام/ انجمن نجات مرکز مازندران

 

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=15724

نوشته های مشابه

10ژوئن
وقتی مسعود رجوی به سوی خیانت پرواز کرد
به بهانه سال‌روز یک خفت تاریخی

وقتی مسعود رجوی به سوی خیانت پرواز کرد

31می
مسعود رجوی کفتر چاه است و از ته آن قدقد می‌کند
روایت محمدرضا مبین، از روزی که سر و کارش به قضائیه جلادان رجوی افتاد

مسعود رجوی کفتر چاه است و از ته آن قدقد می‌کند