• امروز : شنبه - ۵ خرداد - ۱۴۰۳
  • برابر با : Saturday - 25 May - 2024

داستان جنایات «مسعود رجوی و صدام» به روایت هیسپان تی وی آماده پخش شد

  • کد خبر : 13451
  • 26 فوریه 2018 - 9:40

جنایت‌های فراوانی که مسعود رجوی به همراه منافقین و پشتیبانی صدام در طول جنگ تحمیلی علیه ایران و بعد از آن بوجود آورده است، در مستندی به نام «داستان مسعود و صدام» آماده پخش از هیسپان تی وی شده است.

به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی فراق به نقل از روابط عمومی شبکه هیسپان تی وی، مستند «داستان مسعود و صدام» (The Story of Massoud and Saddam) روایتگر جنایات مسعود رجوی، سرکرده فرقه تروریستی رجوی است که با همکاری صدام در طول جنگ تحمیلی علیه ایران، خسارات مالی و جانی فراوانی به ایرانیان وارد کردند.

در این مستند شاهد تلاش های رجوی هستیم که ابتدا قصد دارد پایگاهش را در کشورهایی مانند فرانسه مستقر کند، اما به دلیل جنایاتی که انجام داده است، حتی فرانسه هم پذیرای او نمی شود و صدام به یاری اش می شتابد. صدام زمین های کشاورزان عراقی را به زور از آنها می گیرد و در اختیار رجوی قرار می دهد تا رجوی پایگاهش را در آنها ایجاد کند. ایجاد چنین پایگاهی برای دولت صدام میلیون ها دلار هزینه داشت که  بهای آن نیز در نهایت از جیب ملت و مردم عراق پرداخت شد.

از سال ۲۰۰۳ کشاورزان عراقی با شکایت قانونی خواستار بازگرداندن زمین هایشان شدند و دادگاه، رجوی را به عنوان مسئول بازپرداخت این هزینه های گزاف معرفی کرد. دولت عراق درصد بالایی از بودجه و درآمد نفت را هم به مجاهدین خلق اختصاص می داد.

مستند «داستان مسعود و صدام» تولید شبکه پرس تی وی، محصول سال ۱۶-۲۰۱۵ در سه قسمت ۲۵ دقیقه ای به اسپانیایی دوبله شده و از روز یکشنبه ۶ اسفند تا سه شنبه ۹ اسفند, هر روز ساعت ۷:۳۰ (به وقت تهران) ازآنتن هیسپان تی وی پخش و در ساعات ۱۴:۳۰ و ۲۰:۳۰ همان روزها بازپخش خواهد شد.

انتهای پیام

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=13451