تاریخ : چهارشنبه, ۴ خرداد , ۱۴۰۱ Wednesday, 25 May , 2022

سخنان خانواده چشم انتظار عطا موذن: وقتی دختر عطا شب عروسی خود گریه می کرد / خدا لعنت کند به رجوی که زندگی خانواده را به هم ریخت

  • کد خبر : 12599
  • 11 ژانویه 2018 - 11:48

اعضای انجمن نجات شعبه خوزستان پنجم دی ماه درشهرستان بهبهان با خانواده عطا موذن دیدار وگفتگو کردند .
درابتدا آقای داستانیان به همراه همسرش خانم زرین تاج خواهرعطا موذن از حضور اعضای انجمن درمنزلشان استقبال کرده وگفتند خیلی خوشحال شدیم که شما امروز آمدید چون واقعا بعد ازاینکه شنیدیم امثال عطا ازعراق به کشور آلبانی رفتند نیاز داشتیم با شما ازنزدیک صحبت کنیم که ببینیم چکار می شود کرد .

داستانیان در مورد عطا موذن گفت: وی در فاز سیاسی فریب فرقه را خورد و مدت چهار سال زندانی شد بعد از آزادی او به دنبال زندگی رفت و تشکیل خانواده داد وخیلی هم موفق شد .بعد صاحب دو دختر شد مدتی در بهبهان کارکرد تا اینکه به کمک یکی از دوستان درفولاد مبارکه اصفهان مشغول به کار شد و زندگی اش بهتر شد و در آنجا حتی خانه خرید و ما گفتیم که واقعا درگیر زندگی شده و خیالمان راحت شد اما نمی دانیم که در اصفهان چگونه او دوباره فریب عوامل فرقه را خورد و به عراق رفت که اگر من خبر داشتم هرگز نمی گذاشتم چنین کاری کند.

 

۱۰ روز پیش دختر بزرگش به نام «رایا» عروسی کرد واقعا همه داشتند گریه می کردند خود «رایا» درحالیکه دربهترین شب زندگی اش باید خندان باشد گریه می کرد که چرا الان پدرش درکنارش نیست .
خواهرعطا گفت واقعا علاوه براینکه زندگی همسر و فرزندان عطا دراین چندسال به هم ریخت مادرم خیلی به خاطر دوری و بی خبری ازعطا رنج دید او هربارچشمم به درب بود ویا هرباربا صدای تلفن می گفت ببینید عطا نیست ؟ من خودم خیلی به خاطر دوری عطا اذیت شدم.

دختران وهمسرعطا مرتب منزل ما بودند وسعی کردیم آنهارا مورد حمایت قراردهیم .باورکنید اکثرشب ها که دختران عطا منزل ما می خوابیدند به یکباره درخواب بلند شده وداد می زدند وگریه می کردند.

همانطور که همسرم گفت هفته گذشته «رایا» دخترعطا عروسی کرد که همه سعی کردیم درشب عروسیش اورا دلداری بدهیم .خدا لعنت کند به رجوی که این چنین زندگی یک خانواده را بهم ریخت .

قبل ازآمدن شما همسرم خواست دختران وهمسر عطا را بیاورد اینجا اما ترسیدم دوباره همسر عطا سردرد بگیرد وروحیه دخترانش به هم بریزد چون تازه دخترش عروسی کرده ولی الان با توجه به صحبت های امیدوارکننده شما به این نتیجه رسیدیم که ای کاش آنها را می آوردیم که بیشتر روحیه بگیرند .

به نوشته انجمن نجات، رجوی برای رسیدن به منافع خائنانه خود تمامی حد و مرزهای خیانت وجنایت را درنوردید علاوه برخیانت درحق تمامیت ملت ایران درحق اعضای خود وخانواده هایشان هم ظلم وجنایت کرد. واقعا ما سختی و رنجی که همسر، فرزندان وخانواده عطا بخاطر دوری وبی خبری ازاو طی سالیان کشیدند را درک می کنیم چون زمانی خانواده های ما هم همین وضعیت را داشتند واگر امروز به منزل شما آمدیم به این خاطربود که این امیدواری را به شما بدهیم که اگرخدا بخواهد پایان این همه رنج وسختی به خصوص بعد ازحضور اعضا درآلبانی دارد فرا می رسد وهمچنین می خواهیم به همسر ودختران عطا بگوئیم که انجمن نجات واعضای آن ازهرتلاشی که بتوانند پدرشان را نجات ویا با او ارتباط برقرارکنند دریغ ندارند وامیدواریم که با تلاش وپیگیری هم ما وهم شما بعنوان خانواده عطا چنین امری محقق شود .
انتهای پیام

 

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=12599