تاریخ : شنبه, ۳۱ اردیبهشت , ۱۴۰۱ Saturday, 21 May , 2022

ترفند جدید جهت اخاذی فرقه رجوی از خانواده ها

  • کد خبر : 12428
  • 02 ژانویه 2018 - 9:45

بعد از انتقال اعضا از مقر مفید واقع در شهر تیرانا به مقر اشرف ۳ در دهکده مانز در بیست کیلومتری شهر تیرانا اوضاع درون تشکیلات به هم ریخته شده است.

اعضایی که بر اثر فریبکاری سران فرقه به ناچار حاضر به رفتن به مقر اشرف ۳ شدند به شدت سرخورده و نسبت به وضعیت معیشتی خود معترض شدند.

سران جنایتکار فرقه اما درمقابل اعتراضات اعضا با کمال بی شرمی و وقاحت به آنها گفتند مگر سازمان موسسه خیریه است، ما بیشتر ازاین نمی توانیم برایتان کاری کنیم وهرکس خواست می تواند برای گذراندن امورات زندگی ازخانواده اش کمک مالی بگیرد.

دراین رابطه سران فرقه به منظور اخاذی ازخانواده ها ترفند جدیدی به کارگرفته و خط تلفنی را مشخص کرده و از اعضا خواستند با خانواده خود جهت درخواست گرفتن کمک مالی تماس برقرارکنند که دراین رابطه خانواده های رنجدیده اعضای دربند فرقه می بایست نسبت به این ترفند فرقه رجوی هوشیاری لازم را داشته باشند زیرا تا زمانی افراد درمقرهای فرقه باشند هرگز مسئولین فرقه نخواهند گذاشت وجه ارسالی خانواده ای به دست فرزندش برسد .
اما درمورد پاسخ بی شرمانه سران فرقه به اعضای معترض دراشرف ۳ باید گفت که اگرسران فرقه نمی توانند مشکلات معیشتی اعضای خود را حل کنند پس چرا آنها را به حال خود رها نمی کنند تا بدنبال زندگی خود بروند و هر بار به مقری می برند تا کنترل بیشتری برآنها داشته باشند ؟ چرا باید پاسخ سران فرقه به اعضا بعد از۳۰سال تباه کردن زندگی آنها این باشد که بگوید سازمان موسسه خیریه نیست و نمی تواند مسائل شما را حل کند ؟ این پاسخ بی شرمانه سران فرقه به اعضا درحالی است که آنها میلیون ها دلار خرج اجرای برنامه های بی خاصیت خود درکشورهای اروپایی می کنند ، میلیون ها دلار به لابی ها و سخنرانان اجاره ای خود در مراسمات پرداخت می کنند، میلیون ها دلار خرج عمل زیبایی ولباس های مریم قجر می کنند .اما با این وجود سران فرقه به منظور دست یابی به اهداف خائنانه خود ترفند های جدیدی به منظور اخاذی ازخانواده های رنجدیده اعضا روی آورده است اما زهی خیال باطل زیرا به یمن هوشیاری این خانواده ها بازهم ترفند وتوطئه سران فرقه رجوی محکوم به شکست است .حرف تمامی خانواده ها این است : ما هرگز دست ازتلاش برای نجات عزیزانمان برنخواهیم داشت و بعد از رهایی آنها از فرقه از ارسال هر کمکی به او دریغ نخواهیم کرد .
یادداشت از حمید دهدار

انتهای پیام / انجمن نجات مرکز خوزستان

 

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=12428

نوشته های مشابه

18می
مسجدی که پیامبر(ص) دستور داد محل زباله‌های شهر کنند
انگیزه‌های فرقه رجوی از ساخت مسجد ضرار

مسجدی که پیامبر(ص) دستور داد محل زباله‌های شهر کنند

15می
رجوی‌ها اعتقادی به شعائر مذهبی ندارند
یادداشتی به بهانه بازی جدید فرقه رجوی با ساخت یک مسجد در اسارتگاه «مانز»

رجوی‌ها اعتقادی به شعائر مذهبی ندارند