تاریخ : سه شنبه, ۱۲ مهر , ۱۴۰۱ Tuesday, 4 October , 2022

سرکار خانم مزی یر – شهردار محترم اورسورواز

  • کد خبر : 124
  • 10 مارس 2014 - 5:15

سرکار خانم مزی یر

شهردار محترم اورسوروازIsabelle Mezieres, nouvelle maire d'Auvers-sur-Oise

با سلام و احترام

ماجمعی از خانواده های دردمند و چشم انتظاری هستیم که فرزندان و عزیزان ما بدست تروریست و جنایتکاری چون مریم قجر عضدانلوکه خود را رهبر ورئیس جمهور برگزیده جا زده اسیر وگرفتار شده اند ، چهار دهه است که خون ملت ایران توسط همین زن به شیشه گرفته و همچون خفاش خون آشام مشغول مکیدن خون جوانان ما خانواده ها و ملت ایران و دیگر کشورهای جهان است.

شهردار محترم         

این زن ( مریم رجوی ) یک جنایتکار جنگی است که بیست و پنج هزار کرد عراقی را شهید کرده!

هفده هزار ایرانی را اعم از خیاط ، تراشکار ، کارگر ساده ، زن خانه دار ، کودک و حتی به نوزاد در قنداق هم رحمی نکرده است و به شهادت رسانده است!

وی تروریست قرن حاضر می باشد و چهل سال است که اسیران خود را به نام آزادی ایران شکنجه روحی و جسمی داده و می دهد ، او زنی شیاد و شیطان صفت است که توانسته با ثروتهای به یغما رفته از کشور عراق و فروش نفت این کشور ، تمامی نفراتی را که می خواهد بخرد تا در کنار او به تعریف و تمجید از وی بپردازند تا بهتر و بیشتر خود نمائی و جنایت کند.

مریم قجر عضدانلو شیطانی است که شاگردانش در همان مقر اور سورواز مستقر هستند .

وی گرگ درنده ای است که پوست میش به صورت دارد چرا که تمامی اسیران زیر دست خود را به نام مجاهدین خلق و به بهانه مبارزه با جمهوری اسلامی ایران به اسارت گرفته ، از جمله دختران که بعضی از آنها ، به جرات بیان کنم بیشتر از هفده سال سن نداشته (نسترن عظیمی که به دستور مریم قجر در اشرف کشته شد) و ندارند و زنانی که از شوهران خود به اجبار و شکنجه و به دستور مستیقم مریم قجر عضندانلو جدا شده و یک شبه همه این اسیران ستم دیده و مظلوم و بی پناه را به عقد مسعود رجوی ، مرد زنباره خود درآورده است .

او زنی است شیاد و حیله گر ، چنان اسیران را دراختیار و چنگال شیطانی خود گرفته که حتی فکر کردن و یا خواب دیدن را برآنها حرام کرده است تا بهتر بتواند بر فکر و عقیده آنها حاکم باشد.

وی تمامی فرزندان در زندان لیبرتی را به اسارت گرفته و در اختیار موساد و دولت امریکا قرار داده تا به دستور همین دولتها برای اهدافهایی از پیش تعیین شده بر علیه ملت ایران استفاده نماید.

شهردار محترم اورسورواز

جنایتهای این جانی و خائن وطن فروش قابل توصیف وتفسیر نیست ، چندین سال است که باکمک شهردار سابق اورسورواز ، توانسته دراین محل ، مقری قابل اطمینان برای خود و همراهانش احداث کند تا بتواند عملیاتهای ترور را از مکان ذکر شده هدایت نماید.

ما جمعی از خانواده درد مند ، از شما خواهشمندیم با جداشدگانی که در کشور فرانسه ازجمله  اقای مسعود خدابنده و دیگر جداشدگان جلسه ای در این امور برگزار کنید تا پی به جنایات چهل ساله این تروریست ببرید . این زن ارتباط  ما را با عزیزانمان قطع کرده و کاری کرده که فرزندان ما پدر مادر خود را  ام الفساد بنامند.

سرکارخانم ایزابل مزی یر

خانواده های داغدیده و چشم انتظار ، چهار سال به امید چند دقیقه ملاقات در پشت درهای زندان اشرف به انتظار نشستند ولی به دستور همین زن ملاقات نه تنها صورت نگرفت بلکه عزیزانمان را وادار کردند که به سوی  پدران و مادران خود آتش و آهن و سنگ بیاندازند و فحاشی کنند ، آنها را به اجبار در سیمای سراسر ننگ خود وادار به مصاحبه بر علیه پدر و مادرشان کنند ، این زن  شگنجه گر ، همین اواخر در لیبرتی دستور اعتصاب غذا داد و نزدیک به ۱۰۸ روز اعضای لیبرتی ، تحصن غذا کردند و به بهانه به اصطلاح آزادی چند نفر ربوده شده و فرزندان ما تا سرحد مرگ رفتند و این در حالی بود که رئیس جمهور به اصطلاح برگزیده ، درکشور فرانسه ، با شهردارها و ژنرالها و اعضای پارلمانها مشغول خوشگذرانی  بود.

خانم ایزابل مزی یر

با توجه به پرونده قطور ایشان در دادگاه های فرانسه بعلت پولشوئی و دستور عمل غیر انسانی و اخلاقی ، خود سوزی چند نفر از فریب خوردگان فرقه در جلوی دادگاه فرانسه هنوز بعد از چندین سال به علت حمایتهای مالی بعضی از وکلا ی پرونده مربوطه که از طریق اعضای فرقه رجوی پیگیری می شود راکد مانده است .

هزاران خانواده چشم امید به شما دارند که هر چه سریعتر ، مریم قجر عضدانلورا به عنوان خائن و تروریست و علی الخصوص قاچاقچی انسان تحویل مراجع قانونی بدهید تا پاسخگوی جنایتهای کرده خود در طی چندین دهه باشد.

فرزندان ما درلیبرتی درخطر جدی هستند ، چون این زن  به دژخیمان خود در لیبرتی دستور داده هرکس از لیبرتی فرارکند به سوی وی شلیک نمایند و یا به عناوین مختلف بکشند.

ما خانواده های اسیران فرقه تروریستی مریم قجر عضدانلو (مجاهدین خلق) از شما خواهشمندیم به حقو ق انسانی و به حق ما که همانا ملاقات وآزادی عزیزانمان بعد از چهل سال شکنجه است ، رسیدگی فرمایئد تا امید به دیدار عزیزانمان به واقعیت بپیوندد.

با تشکر

 ( از طرف خانواده های چشم انتظار که عزیزانشان در زندان لیبرتی گرفتار و اسیر فرقه ی رجوی هستند )

 

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=124

نوشته های مشابه

31آگوست
نگرانی ما از وضعیت سلامتی «علی‌اکبر عظیمی» صد چندان شده است
برادر عضو آسیب دیده در فرقه رجوی خطاب به نخست وزیر آلبانی

نگرانی ما از وضعیت سلامتی «علی‌اکبر عظیمی» صد چندان شده است

25آگوست
«معصومه» جان حق این مادر دل شکسته یک تماس تلفنی نیست؟ / عزیز دلم فقط کافیه اراده کنی