پیام تبریک به علی هاجری، یکی از آخرین جدا شده های فرقه رجوی / تبریک فراق به خانواده تلاشگر هاجری

به مناسبت رهایی علی هاجری، یکی از آخرین جداشده ها از فرقه رجوی، انجمن نجات خوزستان پیامی منتشر کرد.
به گزارش فراق، متن این پیام به شرح زیر است:

علی جان، در منتهای خوشحالی و مسرت خبر اعلام جدایی شما را بعد از ۲۸ سال اسارت در فرقه رجوی از طریق سایت جداشدگان آلبانی شنیدیم.
رهایی شما بعد از ۲۸ سال که تمامی سرمایه جوانی و استعدادهای ذاتی خود را در جریان آن در سراب دروغین به اصطلاح مبارزه برای آزادی و خوشبختی و عدالت اجتماعی تودهای مردم توسط رجوی فریبکار از دست دادی براستی هر انسانی را غرق در شور و شعف می سازد.
بی شک در این میان مادر و خانواده عزیزت که سالها در کنارسیاج های اسارتگاه اشرف و لیبرتی آزادی تو را صدا می زدند بیش از همه ما و با تمام وجود خوشحالند.
حتما به یاد داری که به خاطر حضور خانواده ات در کنار اشرف و به خاطر اینکه فرقه رجوی مانع از حضور آنها گردند چقدر شما را تحت فشارهای روحی و روانی و مصاحبه های اجباری قرار دادند ولی رجوی ابله غافل از آن بود که نمی توان در مقابل قانونمندی های حاکم بر هستی ایستاد.
خورشید آزادی هیچگاه در پس ابرهای تیره و تار رجوی پنهان نخواهد ماند.
آیا صبح نزدیک نیست؟ در این تردیدی نیست که سرکردگان فرقه رجوی که از اعلام جدایی شما به شدت دچار ترس و وحشت شدند همانند همیشه به شیوهای نخ نماشده باز سعی خواهند کرد که بازدن مارک و اتهام وابستگی قدری از وحشت خود کاسته و به نیروهای خود روحیه دهد.
هیهات که این لجن پراکنی ها در عزم جزم شما و دیگر اعضای جداشده هیچ خللی ایجاد نخواهد کرد و افشاگری شما با تلاش افزون تر ادامه خواهد داشت. برای شما در مسیر و دنیای آزاد آرزوی موفقیت و بهروزی داریم.
پایگاه خبری _تحلیلی فراق نیز این رهایی را برای خانواده محترم هاجری که سال ها برای آزادی عزیز خود تلاش نمودند، تبریک و تهنیت عرض می نماید.
انتهای پیام

feraghnews.ir

فراق ، صدای رسای خانواده های اسیران فرقه رجوی است. کانال: feraghnews@

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.